Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 17 éves lányomnál fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves lányomnál fogamzásgátlót találtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy eddig majdnem mindent megbeszéltünk és most,ezért csodálkozom. 2,5 éve van barátja és igaz,hogy azt sosem beszéltük meg,hogy szűz-e még,de szerintem egyértelmünek kellett vennem,hogy nem.Mielött bárki megkövezne,hogy mit kerestem a holmija között ő kért meg,hogy vegyek ki valamit a tásájából és ott találtam.Aztán pakoltam a ruhát és találtam más 'egyéb' érdekes dolgokat is..

Nem szóltam neki még és most azon gondolkodom,hogy szóvá tegyem-e? 3 hete lett 17. Egyátalán,hogyan írhattak fel neki gyógyszert? Nem tartom egészségesnek,hogy iyen fiatalon szedi.Egy nagy fiam van és elég tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm.

47/N


2014. ápr. 3. 00:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16 évesen már felírhatják, mert akkor már kicsi az esélye, hogy gondot okozna.
2014. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hát hadd játsszon magával, mi közöd van hozzá?
2014. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Na jó leírom..nekem a vibrátor meg a bilincs kicsit sokkoló látvány volt.Nem vagyok prűd,de mégis ezt érzem.
2014. ápr. 3. 00:49
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

1) uncsi neki a keze, ezért miért ne lehetne vibrátora?

2) a bilincsben sincs semmi gáz szerintem, kísérletezgetnek


hát a k**va élet megb*szná, ha mindenkinek ugyanaz lenne a szexuális igénye, szomorú egy világ lenne

2014. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy jó dolog, hogy 2.5 éve ugyanazzal van. A terhesség legalább kizárva ha normálisan szedi ez is egy jó dolog. Nemibetegség se valoszínű így, hogy nem bulikba szed össze pasikat. Nincs olyan kor amikor egészséges lenne igazából. Szerintem beszélhetsz vele de szerintem csak veszekedés lesz belőle mert nem vagy jó véleménnyel a dolgairól meg esetleg jöhet azzal, hogy turkáltál a cuccai közt.
2014. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
ezekkel semmi gond nincs! én abban a korban vibrálógyűrűt használtam... meg nyalókát dugdostam magamba... meg miegymás:D nyugi maar, nincs itt gond!
2014. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

1. örülj hogy felelősségteljes és védekezik

2. nem látom be miért kellett volna beszámolnia arról hogy nem szűz. Én se mondtam el egyébként. 19 évesen vesztettem el, és valamikor 23 éves korom környékén (akkor is volt épp barátom) kérdezett rá anyám hogy megvolt e. Akkor mondtam hogy igen. És ezzel le is zártam a témát...kényelmetlen helyzet volt számomra.

3. én is úgy tudom hogy 16 éves kortól felírhatják az orvosok. egyébként meg ha annyi esze volt hogy védekezik, szerintem annyi is van neki, hogy kivizsgálás nélkül nem szed be ilyesmit.

4. a játékszereik az a magánügyük. nekem is van vibrátorom meg bilincs is. igaz, én férjnél vagyok:D

2014. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igaz,de az apja azt gondolja még szűz és ha ő találná meg itt balhé lenne sajnos.:(
2014. ápr. 3. 01:02
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
az apja se gondolhatja komolyan hogy szüz egy 2.5 éves kapcsolatban
2014. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
semmi furcsa nincs ebben, csomó tizenéves lánynak vannak játékszerei. csak egyik sem beszél róla.
2014. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!