Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor már teljes védelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már teljes védelmet nyujt?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo tabi elso 21 szemet,pontosan beszedtem,megvonasos verzesem 4ik napon volt.most az uj levelet kezdtem el ovszerrel vedekeztunk meg pluszba de kiszakadt.ilyenkor mar vedett vagyok?

2014. ápr. 2. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó esetben.
2014. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi az ,h joesetben?
2014. ápr. 2. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindennap ugyanakkor szedted be, nem maradt ki szem és nem hánytál, ment a hasad, akkor már igen, a második levél teljesen véd.
2014. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%-s védelmet nyújt, de ez a tájékoztatóra le van írva. Lehet ti lesztek a 100ból az az egy akinek sikerül.
2014. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindennap ugyanabban az idõpontban szedem be..nem volt se hasmenêsem,se nem hanytam..amugy ez a 37 ik nap korl tortent...
2014. ápr. 2. 11:38
 6/8 A kérdező kommentje:
a tajekoztato azt irja ,hogy 1het kiegeszito vedekezes szuksrges
2014. ápr. 2. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első levél első hetében. A második levélnél már nem kell. -.-
2014. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Èn is ugy ertettem....amugy koszi a valaszt
2014. ápr. 2. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!