Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedden vettem be az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden vettem be az utolsó tablettát, most jön a 7 napos szünet. Ilyenkor védelmet nyújt a fogamzásgátló ebbena 7 napban? Vagy a biztonság kedvéért használjunk óvszert?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató
2010. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaja,olvasd el.
2010. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas, hogy vannak olyan emberek akik úgy kezdenek el szedni valamit, hogy ilyen alap információkkal sincsenek tisztába. És most mondhatod, hogy de nincs is benne a betegtájékoztatóban. Na és? Van orvosod, aki felírta a gyógyszert, nem? Van gyógyszertárban gyógyszerész aki kiadta neked a gyógyszert, nem?

Lehet puffogni, akkor is te vagy a hülye.

2010. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem vannak nalanal nagyobb hulyek is, mind peldaul TE.

Ez az oldal nem annak van, hogy kerdezzen?Biztos disznek van. Elkepeszto, hogy masokat nevezel hulyenek, ha nem tetszik, hogy milyen kerdest tett fel tovabb lehet lepni, es nem kell mindenbe bele kotni.

Te vagy szanalmas, es nem a kerdezo...Ha tudnad ra a valaszt akkor egyszeruen valaszpoltal volna ra, de ellenbe teszed itt a nagyott. En sem szeretem mindenert az orvosomat hivogatni, megtanultam,hogy ezen az oldalon ne varjon az ember segitseget, tisztelet a kivetel. Igy hat mikor valamilyen kerdesem van amikor veszem a fogamzasgatlo tabletat megkerdem a gyogyszertaros not. Ha tudnad a valaszt talan te se ajanlanad az orvos, nem hinnem, hogy olyan nagy dolog valaszt adni a kerdesere. Es mindig jobb,hogy most kerdi meg ,hogy a 7 napos szunetbe ved-e, mindhogy 7 napos szunetbe lefekszik a baratjaval, es majd jon hogy "terhes lehetek-e"?es akkor az lenne a baj, hogy "pppfff mar megint "terhes vagyok" kerdes" errol ennyit.

2010. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Es amikor az ember gyogyszert irat fel, nem jut minden egyes kerdes eszebe, amikre valaszt szeretne kapni. Listaval kellett volna oda menjek mikor gyogyszert irattam fel,hogy ne felejcsek mindent megkerdezni
2010. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%-s: Te ugyanúgy nem írtad le a választ, csak a másikat ba*ogatod. Egyébként kérdező: Állítólag igen. De orvostudakozón meg nem rég olvastam, hogy olyankor kiegészítő védekezés kellene (Dr. Hamvas Ferenc írta)
2010. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! utolsónak!
2010. máj. 13. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak, amiket a doktor írt.

(Utolsó voltam)

2010. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

elméletileg igen

de ez egy érdekes kérdés, mivel ugye a foggátló tabletta arra van, hogy megakadályozza a peteérést, de annyi hormon marad benned, hogy a 7 napos szünetben ne légy terhes...

ezek után akkor is védenie kéne, ha elfelejtesz egyet bevenni, ehhez képest olyankor meg jön a pánik...na mind1

2010. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod amit linkeltem, akkor megkapod a választ.

Ugyanúgy csökken a hatása 7 napos szünetben is. Csak gondolom olyankor alapból kevesebb az esély, hiszen akkor van menstruáció. De attól még van.

2010. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!