Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A második héten lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második héten lehet hogy kihánytam a fogamzásgátlót. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este 10:30 és 11 közt vettem be a fogamzásgátlot.de olyan 2, 2:15 körül hánytam elég sokat. Honnan tudom ha nem hat? Ha nem védekezunk másképp is mennyi az esélye hogy terhes leszek...
2014. márc. 31. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán, ha végre elolvasnád a tájékoztatót...


amúgy, ha még 12 órán belül vagy, akkor pótold.

Ha már nem, akkor pedig olvasgass - vagy, ha erre is lusta vagy, hívd fel az orvosod.

Gumi kell majd a hó végéig, ha szexet is akarsz!

2014. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lesz jele, hogy felszívódott-e már.

legközelebb vegyél be még egyet azonnal, ahogy elmúlt a roham.

2014. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtajekoztatot. És tudom hogy kiegészítő védekezés kell. Csak nem vagyok benne biztos hogy felszívódott e vagy sem.a tájékoztató szerint tudom hogy pótolni kell. Csak az érdekelne ha ki is hánytam vagy esetleg kimaradások egy tabi akkirály már valoban nem hat a gyógyszer!?
2014. márc. 31. 12:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtajekoztatot. És tudom hogy kiegészítő védekezés kell. Csak nem vagyok benne biztos hogy felszívódott e vagy sem.a tájékoztató szerint tudom hogy pótolni kell. Csak az érdekelne ha ki is hánytam vagy esetleg kimaradt egy tabi akkor már valoban nem hat a gyógyszer!?
2014. márc. 31. 12:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi kijavitottam amit írtam. Csak a telom kitalált szavakat... :)
2014. márc. 31. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nem vagyok benne biztos hogy felszívódott e vagy sem


ez majd a gyakorin mondják meg a távgyógyítók?


akkor kottony, kottony a kagy puculójára.

2014. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!