Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihánytam a fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihánytam a fogamzásgátlót. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Bevétel után 3óra mulva kihánytam. Nem azért mert úgy berugtam, csak ittunk két pohár pezsgőt, de valamiért kijött. Azóta már eltelt 19óra hisz nemvolt nálam hogy pótoljam. Mit tegyek? LÉcci nem kell a bunkóság aki tudja az irjon (egyébként azt mondták h az alkoholtol jobban szivodik fel de nemtudom ha valaki ezt is tudja erre is irjon)
2010. okt. 2. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél be helyette mégegyet, ahogy írja, és a hónap hátralevő részében védekezz óvszerrel.
2010. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

whahahahxd

alkohol és gyógyszer? még sose tudtam hogy ez jó kombó:)


szerintem 19óra elég sok.

lehet már nem tudod pótolni a cuccot és újra kell kezdened a kúrát. nem értek hozzá. olvasd el a beteg tájékoztató hogy ki lehet-e hagyni 19 vagy több órát, és ha igen mi a teendő.

2010. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
antivariáns?!?! :D
2010. okt. 2. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kihánytad, akkor kb 7 napig kell másként védekezni, meg persze, de ha rögtön vettél be helyette másikat, amit nem hánytál ki akkor nincs gáz.
2010. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezt eg yoldalrol szedtem:


Jó estét


.szeretném megkérdezni h mit csináljak olyankor hogyha lenyeltem a fogamzásgátlót és 3 óra után hánytam és gondolom akkor azt is kihánytam,most mit csináljak??



Semmit ne csináljon, mert mire hányt, a tabletta addigra már elhagyta a gyomrát.Tisztelettel : Dr. ....

egy nőgyógyász írta

2010. okt. 3. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
nyeld vissza azt amit kihánytál,, ne vedd be a következöt mert megsérted a metabolizmust
2013. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!