Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozhatja azt, hogy másfél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja azt, hogy másfél hete mentruálok?

Figyelt kérdés
Másfél hete elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, a menzeszem első napján. Az nap este együtt voltunk a barátommal, és másnap is. Egy héten keresztül alig véreztem (egy nap elég volt egy tampon, szinte). Majd a 7.napon újra együtt voltunk a párommal és a 9.napon is, de akkor már újra véreztem elég rendesen. A menzesz kezdete óta ez a 12. nap és még mindig vérzek. Okozhatja ezt az, hogy, együtt voltunk, és nem tudott rendesen kiürülni a vér belőlem? Vagy mi lehet az oka?
2014. márc. 19. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen keresd fel a nőgyógyászt.
2014. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a gyógyszer mellékhatása. Az első hónapban akár végig is meglehet a menszeszed, csepegtető vérzéssel. Nekem is ilyen volt, pedig én nem szexeltem akkor.
2014. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Quak-quak. Hát ez így gond. Nagy gond. Irány a medikittes ember.
2014. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell pánikba esni, ez a gyógyszer mellékhatása. Nagyon gyakori az első levelek alatt. Akár a következő vérzésig is eltarthat a pecsételés. Ha nagyon erős, akkor menj dokihoz, egyébként megvárhatod a következő levelet.

Ha akkor is jelentkezik, akkor doki.

2014. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!