Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a barátnömmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a barátnömmel azután hogy másfél hete szedte a jangee fogamzásgátlót de használtam gumit csak kiszakadt de azonnal kihuztam nem mentem el benne! Elv a héten kell neki megjönnie, van okunk félni a terhességtől?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 08:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Olvasd el mennyi idő után véd a gyógyszer. Betegtájékoztató.
2013. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elméletileg az első naptól véd.
2013. júl. 25. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a szarnak hisztizel itt?q
2013. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek te patkány. Kulturáltan kérdeztem valamit mit kell itt pofázni ? Mér nem lehet csak normálisan válaszolni ? Aztán mi a faszom van akkor ha nem jön meg neki a héten ?!
2013. júl. 25. 08:41
 5/12 Froncsi ***** válasza:

Az első napot úgy érti, hogy ha pontosan a ciklus első napján vette be a nő, akkor nyújt védelmet. (mert a tüszőrepedést akadályozza)

Ha nem így történt, akkor az első héten még nem nyújt biztosan védelmet.

10 -11 nap viszont elvileg jónak kell lennie (persze ha megfelelően szedte a fogamzásgátlót, ahogyan az elő van írva a betegtájékoztatón)

2013. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megfelelően szedte ahogy meg van írva. és amikor megjött neki már aznap bevette az első tablettát.
2013. júl. 25. 08:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?


Tényleg nem értem... Névtelen, legtöbbször hozzá nem értő emberek véleménye megnyugtat? (vagy épp idegesít?)


A betegtájékoztató a leghitelesebb forrás, amit találsz. Random interneten lévő, arctalan emberek NEM hiteles forrás...


Igen, én sem vagyok az - de a betegtájékoztató az. Azért adják ahhoz a szerencsétlen tablettához, hogy válaszoljanak a felmerült kérdésekre...

2013. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem hisztizek te patkány. Kulturáltan kérdeztem valamit mit kell itt pofázni ?"

Nem a f#szt nem. 28 millióféleképpen védekeztetek, le van írva a betegtájékoztatóban is, hogy működik, mégis felteszed ezt a kib#szott felesleges kérdést. Majd minden dugás után kiírsz egy ilyen kérdést ide?


"Aztán mi a faszom van akkor ha nem jön meg neki a héten ?!"

Akkor valszeg teherbe esett. És szerinted fog itt érdekelni ez bárkit is?

2013. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben van . köszönöm válaszod..patkány.
2013. júl. 25. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, de kicsi az esélye.
2013. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!