Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzik a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb. eddig összesen ötször feküdtünk le és az első 3 alkalomnál nem vérzett a barátnőm a közösülés után, de igaz kicsit jobban beraktam ő egyáltalán nem szólt, hogy fáj neki, nem úgy mint az elsőnél mikor láttam rajta, hogy fáj és amikor ezt ki is mondta kivettem. Óvszer mindig volt rajtam és 5ből 4x kivettem a péniszemet az orgazmus előtt a gumit pedig mindig megnéztem nem-e szakadt ki viszont egyszer az utolsó előttinél próbáltam kivenni és ahogy vettem ki még benne maradt ugyanúgy megnéztem nem volt lyukas a gumi az ondóm pedig benne volt. Ez az alkalom után volt véres a bugyija illetve az utolsó alkalom után. Nem kell nagyra gondolni egy két vércsepp. Ez okozhatta horzsolás, kicsit durvábban nyomtuk a kelleténél, de, ha nem fájt neki és nem is szólt akkor, hogy horzsolódhatott le neki vagy ő ezt egyáltalán nem is érzi? Jön a szokásos hülye kérdés... lehet nem kívánt terhessége van és a magzat beágyazódott és ez által vérzik? Őszintén szólva kicsit félek. Megnéztem kiszámoltam és pont akkor volt a legtermékenyebb mikor az első vérzése történt. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. márc. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden hölgyeménynek máskor vérzik.Valakinek az aktus után egyszerre,valakinek később.Attól függ ténylegesen mikor szakad ki a szűzhártya
2014. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet attól hogy durvák voltatok és felsérült a hüvelyfal, de méhszájseb is okozhat ilyet. vegyetek tesztek ha féltek és a leirás alapján végezzétek el a tesztet. és pihentessétek a dolgot. ha legközelbb is vérezni fog akkor száj seb gyanúm erősebb, azt viszont orvos tudja megállapítani konkrétan.
2014. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kés nem helyettesítheti a péniszed.
2014. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak a válaszát nem teljesen értem
2014. márc. 10. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is kell, csak trollkodik..
2014. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem volt méhszájsebem és Sosem vérzett. Lehet a durvább szextől, majd elmúlik, ha nem, ha rendszeres, akkor orvos
2014. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen többször is. Én nem igazán vettem komolyan, de a barátom nagyon aggódott amikor már sokadjára fordult elő. Elmentem nőgyógyászhoz és végül valami horzsolt sebet talált. Azt mondta, hogy várjunk kicsit az együttléttel. Azóta nincs semmi gond.
2014. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!