Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a bnőm esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a bnőm esemény utáni tabletta után is, ha nem nem tapasztalt semilyen mellékhatást, de a mesije megjött időben, viszont nagyon görcsöl és vérzik?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 hete voltunk együtt, de történt egy kis baleset, mert az óvszer lecsúzsott kivételkor. Másnap bevette az esemény utáni tabit, de nem tapasztalt mellékhatás sem és vérzést sem. Most rendes időben megjött, de nagyon görcsöl és vérzik. Kezdhetünk aggódni?
2011. nov. 16. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem..
2011. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aggódni bármikor és bármin lehet, de annak a valószínűsége, hogy a barátnőd terhes igen kicsi.
2011. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez mennyire biztos? Am nődokihoz csak 1 hét múlva tudunk menni és azért érdekel ennyire..
2011. nov. 16. 12:31
 4/13 LadyLee ***** válasza:

Nem kötelező dolog a mellékhatás, sőt, általában nincs. Nekem sem volt és nem vagyok terhes.


Az, hogy nagyon görcsöl és vérzik, szintén baromira nem arra utal, hogy terhes lenne, szóval nyugodjatok le. Ha nagyon féltek, vegyetek egy tesztet, de igazából szerintem teljesen felesleges.

2011. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
en semmit se éreztem.. talán a másodiknál fájtak a melleim, meg ilyesmik.. amugy más semmi..
2011. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A vérzése ugyan olyan mint szokott csak több és jobban görcsöl...
2011. nov. 16. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
ha még meg is jött, akkor meg nyugodjatok már meg.. :D
2011. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LadyLee ***** válasza:

"A vérzése ugyan olyan mint szokott csak több és jobban görcsöl..."


És neked ez egy terhességi tünetnek tűnik? :)

2011. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, de közben eléggé rosszul lett. Majdnem elájult...
2011. nov. 16. 14:16
 10/13 LadyLee ***** válasza:
Akkor viszont irány a doki - de nem azért, mert terhes.
2011. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!