Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a bnőm esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a bnőm esemény utáni tabletta után is, ha nem nem tapasztalt semilyen mellékhatást, de a mesije megjött időben, viszont nagyon görcsöl és vérzik?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 hete voltunk együtt, de történt egy kis baleset, mert az óvszer lecsúzsott kivételkor. Másnap bevette az esemény utáni tabit, de nem tapasztalt mellékhatás sem és vérzést sem. Most rendes időben megjött, de nagyon görcsöl és vérzik. Kezdhetünk aggódni?
2011. nov. 16. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
en is szoktam rosszul lenni amikor megvan.. :S leesett a vernyomasa, ennyi..
2011. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár még nem nyugodtunk meg..
2011. nov. 16. 16:46
 13/13 ossii válasza:
Én szilveszter napján vettem be pont esemény utánit .Ez a második ilyen tabletta az életemben,de ez csak egy szem gyogyszer volt(az előzö 2db volt,amit egymás után 12 órával kell beszedni) és nekem sem jött meg( a másiknál megjött) ,de én is nagyon görcsölök. Ez szerintem csak mellékhatás.
2012. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!