Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
a tegnap 5 percet ovszer nelkul csinaltuk a baratommal es utanna huzta fel a gumit en kertem meg hogy amig benedvesedek huzza fel a baratom nagyon nehezen elvez el 1 ora kell legalabb es fel volt alva a kukija de nem volt o se nagyon nedves ugye ot perc utan nem lessz semmi baba?nem nedvesedett en nedvesedtem be hogy fojt az agyon is.es ugye hogy mivel kb 1 ora kell hogy el menjen az elso nedvben es a masodikban nincs annyi spermium hogy terhes legyek?ugye na:((kerlek segitsetek es ne haragudjatok a hibas irasomert?puszi midnenkinek
2009. dec. 13. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló vagyok. Megjegyezném, hogy a fiúk nem nedvesednek...

Gondolom még fiatalok vagytok. Semmi baj.

Amúgy tényleg azt ajánlom, hogy védekeztettek minden alkalomkor, csak így lehettek nyugodtak.

2009. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
azoknak akik ezt csinálják amit ti, egyharmaduk teherbe esik tehát 3ból egy. az elég sok. szerintem ne kísértsd a sorsot.
2009. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
na, ne mondd már, h a pasik nem nedvesednek. ezt honnan szedted? ez egy marhaság. igenis, h nedvesednek, az az előváladék. kérdező, neked miért az a normális válasz, h nem eshetsz teherbe?? igenis, h teherbeeshetsz. vegyél be 72 óráasat. aztan meg ha nem tetszik a gumi, szedjel tabit, és akkor nem lesz ilyen gond.
2009. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bamboochatheone ***** válasza:

Ha nem csúszik rendesen akkor gumi+sikosító!:D

Abszolút tökéletes lesz hidd el!:D

17/F

2009. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

21:54-es!

Az előváladék egy színtelen, átlátszó, viszkózus folyadék, amely a férfi hímvesszőjéből a magömlést megelőzően távozik szexuális izgalom hatására. A váladékot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik. Szexuális tevékenység – maszturbálás, előjáték, vagy egyszerűen csak merevedés – során jelenik meg a húgycsőben, hogy az abban visszamaradt vizelet savas kémhatását semlegesítse az arra érzékeny spermiumok távozása előtt. A pénisz végén, a húgycsőnyílásban megjelenő előváladék a szexuális tevékenység során síkosító anyagként is funkcionál, közösülésénél elősegíti a makk behatolását a hüvelybe, illetve könnyíti abban a pénisz mozgását.


Mennyisége egyénenként változó és igen eltérő lehet, a néhány csepptől a több milliliterig is távozhat, előfordul, hogy csak az ORGAZMUS BEKÖVETKEZTE ELŐTT röviddel jelenik meg. -Tehát nem mindenkinél van előváladék aktus alatt, valamint a "nedvesedés" nem megfelelő kifejezés férfiakra! És elsősorban az ondó sikamlós távozásáért felel!

2009. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia,mi a párommal úgy védekeztünk hogy miko már ő elment volna megszakítottuk vagyis kivette ,szóval nem lettem terhes !!dE A LEGJOBB VÉDEKEZÉS HA SZEDSZ VMI TABLETÁT,VAGY ESEMÉLY UTÁNIT VAGY RENDES HAVIT!!eZT BEZSÉLD MEG A SZÜLEIDDEL HA MÉG KISKORÚ VAGY, vagy menyj el és íras fel magadnak vmit!!persze ha normális szeszuális életet akarsz élni akor a tebletta a megfelelő!!
2009. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni. akkor mi segitené a behatolást? az nem elég, ha csak a lany nedves. kedves előttem szóló. amugy meg nem biztonságos. azért ezt senki se ismerte még eddig be.
2009. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!