Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, hogy sterilizáljanak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sterilizáljanak?

Figyelt kérdés

Még nem szültem, de nem is akarok. A nőgyógyászom azt mondta, hogyha 1 év után is így gondolom, TALÁN megműtenek.


Tud valaki más eljárást erre?


2014. márc. 5. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
védekezni nehéz lenne?
2014. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

???

Ki mondta, hogy nem védekezünk, vagy bármi bajunk lenne vele?????


Kik vagytok ti, hogy beleszóljatok?? Feltettem egy kérdést, aki tudja a választ, az válaszoljon, aki nem, az meg lépjen ki! Ennyire egyszerű!


Ha elköttethetem magam, akkor minek bombázza magam hormonnal?? Vagy miért gumizzunk?? Ha van jobb megoldás, ha egyszer úgysem akarunk soha gyereket?

2014. márc. 5. 18:13
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írják, csak az emberek 99%-ának nem fér a fejébe egész egyszerűen, hogy valaki soha nem akar gyereket. :) Pedig nyilván ahogy vannak olyanok, akik 10 éves koruktól a fehér menyasszonyi ruhára, családra, gyerekre vágynak, olyanok is létezhetnek, akik nem akarnak gyereket.
2014. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább sterilizáltasd magad. Nincs szükség a génjeid továbbítására. :D
2014. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék gyereket (perpillanat, és van egy olyan érzésem, hogy a jövőben sem), de eszembe se jutna magam sterilizálni.

Mást nem tudok tanácsolni csak azt, hogy ne szeretkezzetek, vagy védekezzetek.

2014. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De hol írtam, hogy nem védekezek?? De ha soha nem akarok gyereket amúgy se, miért ne köttethetném el magam?
2014. márc. 6. 17:21
 17/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy hivatalosan csak 3 gyerek után, vagy olyan egészségügyi okból végeznek művi meddővé tételt, ami a további gyermekvállalás esetén az anya egészségét/életét veszélyeztetné. Nem hivatalosan talán tudsz találni orvost, aki ír egy kamu indokot, de őszintén szólva kétlem, hogy ilyennel játszana egy doki, azért ez komoly dolog. Esetleg külföldön, pl Hollandiában, ott liberálisabb minden.


Amúgy, azt is tudnod kell, hogy ez a műtét sem minden esetben ad 100%-os védettséget, van rá példa hogy regenerálódik a rendszer (férfiaknál is).


Nekem is van egy barátnőm aki Hozzád hasonlóan gondolkodik, ő 37 éves, és tele van a töke a fogamzásgátlóval, szóval az eset nem egyedi.

2014. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!