Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S! Veletek is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok , ezt a kérdést nem azért írom ki hogy bíráljatok , nem azért teszem , a barátommal már együtt vagyunk 2 éve , nem vagyok kíváncsi az ilyen "persze az én időmben " dumára , nem. A lényeg az hogy én érettnek éreztem magam , és szeretem a barátomat , pont.

A probléma az hogy 2 idegölő napja késik a ciklusom. Pedig védekezünk is , plusz én szedek fogamzásgátlót is. Teljesen be vagyok parázva. Még azon gondolkozom hogy lehet hogy a hormonjaim miatt ? Kamaszkorban normális ? Veletek fordult már elő ilyen ? :O



2014. márc. 4. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8-as: szivemböl szoltál... ha láttam volna nem irom le énis (10es)
2014. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez a sok okos tizenéves...meg az idősebbek is. Nem tudom, hogy akkor is ilyen szép mosollyal biztatnátok-e ezt a lányt ha a ti gyereketek lenne. És igenis ha már d-gni tud, akkor tudnia kéne, hogy az ő korában még csúszhat párnapot vagy többet is akár. És igen én az ő korában tudtam, meg azt is, hogy ha ilyen jellegű kétségeim vannak, akkor vagy veszek egy tesztet, vagy elmegyek egy nőgyógyászhoz. Ha d-gni nem ciki akkor ezek se legyenek azok. Pont
2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És arra nem gondolsz kicsit se hogy nekem is van egy apám , aki ugyan leszar , de kiakadna ha beásítanék egy terhességi tesztel ? Arra fikarcnyit se gondolsz hogy tisztában vagyok vele hogy ez előfordulhat ilyen korban hogy késik , de egy nekem mindig stabil volt , kettő meg nincsen anyukám akitől megkérdezhetném hogy vele elő fordult-e már , se olyan barátnőm akiben megbízok , a barátomnak pedig nem akarok semmi bizonytalant mondani , elég ha csak én aggódók. Erre én hülye , naiv , megkérdezzem hogy mással történt-e már ilyesmi, bocsi emberek , tényleg bocsánat.
2014. márc. 4. 13:30
 14/20 A kérdező kommentje:
*beásítanék helyet beállítanék-ot akartam írni , de már érzem hogy ezért is szét leszek fikázzva
2014. márc. 4. 13:32
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szexelni tudsz, de a felelősséget már nem vagy hajlandó vállalni érte? Ez érdekes.


A fikázóknak meg annyit, hogy van ennél sokkal jobb dolgom is, csak gondoltam segítő szándékkal kioktatom a kislányt, akit egyébként ezek szerint nem volt ki felvilágosítson.

2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem érted hogy tudom vállalni a felelősséget , de kíváncsi voltam hogy ez másokkal is előfordult-e , istenem ezt miért nem lehet felfogni ? Várj leírom nagybetűkkel : EGY SZÓVAL SEM MONDTAM HOGY NEM VÁLLALOM A FELELŐSSÉGET CSAK KÍVÁNCSI VOLTAM HOGY MÁSSAL ELŐFORDULT-E , miért , nem értem miért kell mindenbe belekötni , mikor nagyon nem ez volt a kérdés , ha nem az hogy veletek előfordult-e már ?
2014. márc. 4. 18:18
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudod vállalni a felelősséget, mert apukád előtt titkolod a dolgot. Egyébként meg jeleztem neked egy válaszomban, hogy számtalan oka lehet annak, hogy késik, és szomorú, hogy erről fogalmad nincs, én 12 évesen tisztában voltam már ezzel.
2014. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ha terhes lenném elmondanám apámnak , de ha nem vagyok terhes akkor hiába akasztom ki , és annak nem lenne jó vége. Képzeld én is tisztába vagyok vele , de nekem mindig is stabilan jött meg , csak arra voltam kíváncsi hogy valakivel előfordult-e már és ha igen mi lett a vége , ennyi , olyan nehéz felfogni ezt a kérdést ?
2014. márc. 4. 18:31
 19/20 A kérdező kommentje:
*lenném helyet lennék
2014. márc. 4. 18:54
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedni ennyi idősen nem ajánlott, tönkre vágja a szervezeted. Elég sok minden miatt késhet, de az is tény, hogy aki szexel, annak lehet gyereke... sokszor védekezés mellett is előfordul. Az a biztos, ha elmész a nőgyógyászatra, azt nem tudja meg apukád.
2014. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!