Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mással is előfordult már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja volt utoljára sexuális kapcsolatom és óvszerrel védekeztünk, nem szedtem soha fogamzásgátlót.

utána egy pár nappal sűrű barna folyásszerű valami volt majd az elmúlt 2-3 hétig semmi és tegnap kellet volna megjönnie, ehelyett ma jött meg, a fejem szétrobban a melleim feszülnek de ugyanaz a sűrű barnás akármi..mi a fene lehet ez?? idegesség? terhesség ugye véletlenül se?


2013. jan. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha 16 alatt akkor épp beáll

Ha fölött, akkor terhes vagy igen..

2013. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hormonháztartás kicsit felborult...egy terhességi teszt ártani nem árthat,vagy pedig orvoshoz elmenni,hátha ciszta v bármi más baj
2013. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ráadásul alul néha belehasít a hasamba és pár napja érzem azt, hogy mindjárt megjön, azért is feszül a mellem mert mindig így szokott, de még soha nem fordult előt iylen..bár az id igaz, hogy idegroncs vagyok jelenleg..de ez msot még rádobott egy lapáttal..
2013. jan. 20. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet,hogy felfáztál,vagy pete fészek (esetleg méh) gyulladásod van, ha nem kezelik HÓNAPOKIG késleltetheti a menzit. Szerintem el kéne menned orvoshoz...
2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!