Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mással is előfordult már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Még a középiskola legelején összeismerkedtem egy nagyon rendes sráccal. Most már több mint hat, majdnem hét éve a legjobb barátom. Az első pillanattól kezdve nagyon egy hullámhosszon voltunk. Ugyanazok a dolgok érdekelnek minket, ugyanúgy gondolkodunk a világ dolgairól, ugyanaz az értékrendszerünk. Tulajdonságaink tekintetében is nagyon hasonlóak vagyunk. Ő egy csendesebb, nyugodtabb ember, akit inkább a tanulás, komolyabb dolgok érdeklik. Ő nem egy ilyen pláza/diszkó-kandúr típus. Mindig jól érzem magam vele, hihetetlenül jó a humora, nagyon szórakoztató társaság. A hosszú évek alatt még egyszer sem volt soha vitánk sem. Úgy érzem, h ő az én lelki társam. Most már két éve mindketten egyetemisták vagyunk, és mindketten társra, kapcsolatra vágyunk. Egyszerűen nem értem meg, h ha ennyire összeillünk, ennyire jó vele, akkor miért nincs meg a szikra, a szerelem? Voltam már nagyon szerelemes, de akikbe beleszerettem soha meg sem közelítették őt. Én ilyen társat, férjet szeretnék mint ő, de a szerelem csak nem jön. Azt nem tudom, h ő erről mit gondol, szóba sem merem hozni a dolgot, mert nagyon félek, h elveszítem őt, ha feldobnám azt, h esetleg megpróbálhatnánk együtt. Volt már vki ilyen helyzetben? Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. jan. 12. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen, de kb 1 hónap után rájöttünk, hogy nagyon jók vagyunk barátokként, de szerelmesekként kevésbé. Túlságosan barátzónában ragadtunk egymás számára. Szerintem ha annyira nagyon jó barátok vagytok, egy laza beszélgetés során fel lehet hozni, hogy "szerinted milyenek lennénk párként?". Ebben semmi ijesztő nincs szerintem, és megkapod rá a választ is, hogy ő hogyan vélekedik a dologról.
2013. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "homár". :)
2013. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, h a nők érdeklik. :)
2013. jan. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!