Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S! Veletek is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok , ezt a kérdést nem azért írom ki hogy bíráljatok , nem azért teszem , a barátommal már együtt vagyunk 2 éve , nem vagyok kíváncsi az ilyen "persze az én időmben " dumára , nem. A lényeg az hogy én érettnek éreztem magam , és szeretem a barátomat , pont.

A probléma az hogy 2 idegölő napja késik a ciklusom. Pedig védekezünk is , plusz én szedek fogamzásgátlót is. Teljesen be vagyok parázva. Még azon gondolkozom hogy lehet hogy a hormonjaim miatt ? Kamaszkorban normális ? Veletek fordult már elő ilyen ? :O



2014. márc. 4. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hormonális okok miatt is késhet még egy 30as nőnél is, nemhogy egy tininél. De mindenképpen csinálj egy tesztet.


Én nem bírállak, 15 évesen én is éltem már nemi életet, és totál szerelmes voltam, 3 évig tartott az a szerelem, úgyhogy nem csak fellángolás és üres érzelem volt. :)

2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na pont ilyenekre nem vagyok kíváncsi , amit a második válaszoló írt
2014. márc. 4. 12:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Pár napokat tud imbolyogni a ciklus, főleg tiniként, ne parázz még :) Két hét múlva aggódj :)
2014. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért elég szomorú, hogy érettnek hiszed magad a szexre, de egy normális, értelmes magyar mondatot alig tudsz összerakni. Az írásjelek elé pedig nem kell szóköz. Valamint nem árt, ha legalább egy kicsit tisztában vagy a dolgokkal, mielőtt nagylányosat játszol. A "ciklusod" nem késik, a menstruációd késik maximum (bár ebben az esetben az elvonásos vérzésed). 15 évesen kicsi vagy még a fogamzásgátló tablettákhoz, tönkrevágja a szervezeted, emiatt is lehet, hogy késik, valamint amiatt is, hogy nem is biztos, hogy egyáltalán rendszeresen beállt már a vérzésed. Valamint az a kifejezés, hogy "védekezünk", nem jelenti csak azt, hogy használtok óvszert, ez egy univerzális szó, és a fogamzásgátló tabletta szedése is ez a kifejezés alá tartozik, tehát ez olyan, mintha azt mondanád, hogy "ettünk, és ebédeltünk is". Szomorú, hogy ennyire fenn hordod az orrodat, és nem kérsz kioktatást, de közben magad alatt vágod a fát azzal, hogy árad belőled a szexualitásra való felkészületlenség.
2014. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha nagyon aggódsz, akkor csinálj tesztet, legalább megnyugszol..
2014. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
5-ös, szívemből szóltál, köszönöm!
2014. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Látom neked pedig a szöveg értéseddel van baj.Könyörgöm mondom hogy pont erre nem vagyok kíváncsi. Szerintem így is megértette mindenki a lényeget , azt pedig hogy én mennyire vagyok érett ne egy kérdés alapján döntsd el. Fogj egy helyesírási szótárt és lapozgasd azt , emiatt a szörnyűséges írásjeli hibák miatt. Szerettem a barátomat , megbízok benne és nem hiszem hogy bárkinek is köze lenne mit csinálunk. Nem is azért írtam ki ezt a kérdést mert kíváncsi lenék ebben a témában bárkinek is véleményére , ha nem azért mert kíváncsi voltam hogy mással előfordult-e már. Nem hiszem hogy az az jelenti , mert nem érdekel a véleményed fent hordom az orrom, mert nem hiszem hogy ez a dicsőség lenne , vagy valaki többet vagy kevesebbet ér mert nem szűz. Nincs is most erről kedvem vitatkozni. Csak most ne fárasszatok az ilyenekkel , jó ?
2014. márc. 4. 12:20
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

Négyeskének nincs valami jobb dolga, mondjuk elmenni dolgozni, tanulni, vagy esetleg plussz magyarórát tartani olyanoknak akiket esetleg érdekel is? Miért kell piszkálni bárkit is azért mert 15 évesen szexel? esetleg belőle kevesebb ember lesz majd 20 év múlva? Hát nem. Esetleg csak a hozzád hasonlók fognak rajta csámcsogni a saját szórakoztatásuk miatt és ennyi. Jó lenne már végre ha te és a "társaid" végre felnőnétek és nem másokon ítélkeznétek hanem segítenétek a többieknek ahelyett, hogy rugdossátok amikor már padlón van.

Ja: Kérdező, te csinálj egy tesztet.

2014. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hormonok.

Többet inkább nem mondok :D

2014. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

4-es válaszolónak: attol hogy nincs életed..és tán soha nemis volt/lesz...és 30 évesen még szüz leszel/vagy..és abban éled ki magad hogy mások helyesirásában kötözködsz.. ne hidd magad olyan k urva okosnak... szegény kislány hadd szexeljen ha akar... élvezze az életet amig tudja...


viszont abban egyet értek hogy nem biztos hogy jó ötlet 15 évesen fogamzásgátlót szedni.


egyébként meg simán csuszhat egykét napot... énis vettem már remegő kézzel terhességi tesztet.. de szerencsére vaklárma volt...

2014. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!