Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítás, kaland, gyerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítás, kaland, gyerek?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás kalandnak indult, több lett belőle, megszakításos módszerrel, most pedig 4 napja késik...valaki volt már hasonló helyzetben?
2014. márc. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltam mivel én tudom mit jelent a védekezés.
2014. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért van mert ideges vagy, a menstruáció szeret késni, ezáltal szívbajt hozni ránk. Ha pedig nem jön meg akkor doki meg a teszt..
2014. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél már? Ha nem, akkor hajrá. Attól, hogy valaki azt mondja itt neked, hogy igen, volt ilyen helyzetben, most itt totyog mellette, te nem vagy kisegítve. Attól sem, ha más ugyanezt a szitut megúszta, te pedig esetleg nem.
2014. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem parázok, csak kíváncsiságból kérdeztem, igaziból annyira helyes az "apuka"h szívesen bevállalnék egy utódot, bár a kapcsolatunk finoman szólva sem igazán érett meg erre
2014. márc. 3. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam, nem is jött meg. Csináltam egy tesztet,de nem hittem benne,bármi bajom lehet..míg megláttam a két kis csíkot a teszten....
2014. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!