Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon felek!? 15\l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek!? 15\l

Figyelt kérdés
Van 1fiu, 2honapja vagyunk egyutt, eloszor fekudtunk le egymassal. Nagyon felek hiszen miutan megtortent az aktus utana kivette es azt mondta hogy szerinte kiszakadt... De aztan bele fujt es nem volt semmi gond. Nagyon felek h valamilyen uton-modon megis belem kerult a spermaja.. Terhessegi tesztet vegyeek?? Nem jott meg a menzim enne a honapba. Nem vettem be semmit csak a gumi. Mit tegyek?? Abortusz szoba se johet hiszen szuloi bele egyezzes kell. Kerlek segitsetek!!! 15\l???
2014. márc. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
És a gumit miért vetted be?? :D
2014. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, vegyél tesztet !
2014. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahhjxd ugy ertettem h csak azzal vedekeztunk.
2014. márc. 2. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen kell aggodnod.


Egyreszt ha belefujt a gumiba, es rendben volt, akkor nem kerult beled sperma, nem vagy terhes. Masreszt az idegeskedes miatt tovabb csuszhat a menstruaciod.


Amikor en elvesztettem a szuzessegem, akkor 2 hetet kesett. Nem azert, mert idegeskedtem, hanem mert sokaknal az elso szex hornonalis valtozasokat is okoz. Szerintem egyelore e aggodj, vegyel egy terhessegi tesztet. Ha szegyellos vagy, vegyel olyan tescoban, ahol van onkiszolgalo kassza, ott a kutya se nezi, mit vettel.

2014. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem szakadt ki te is megnézted? Tesztet vehetsz, de az csak 1-2 hét mire jelez valamit, vagy dokihoz kell menni. Mikor történt a dolog? A menszid az idegességtől is késhet
2014. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze megneztem enis! Es ez 3napja tortent de most is szedulok meg hanyingerem van de lehet hogy csak be beszelem magamnak de minden esetre nagyon felek!!! De koszonom a nyugtatasokat nagyon sokat jelent ez nekem!!
2014. márc. 2. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
3 nap után nem jelentkeznek a tünetek, ne parázz már még csak 15 éves vagy jó hogy nem állt be rendesen, a menstruáció nem egy olyan dolog amit mindig meglehet biztosra mondani hogy mikor jön ... Biológia óra nincs?
2014. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van esemény utáni tabletta 120 órás tehát még beveheted viszont az 6000 ft körül van de ha védekeztetek nem valószínű hogy terhes vagy :) 16/l
2014. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!