Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés
Októberben szültem, van rajtam plusz súly, kb 20-25 kiló a "versenysúlyomon" kívül, így szeretnék fogyózni. A fiam tápszeres, szóval a szoptatás se kizáró ok már. Párommal tegnap megbeszéltük hogy iratok fel valamit, mert ez a megszakításos módszer, meg a gumi nem túl kényelmes, de mivel utoljára 15 éve szedtem fog.gátlót, fogalmam sincs hogy milyenek vannak. Olyan kéne aminek alacsony a hormontartalma, hogy ne hízzak még többet, és ne legyen olyan egetverően drága sem. Mit ajánlotok? 30N
2014. márc. 2. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

35 fölött már a tabi sem ajánlott, én ezért a pár évért nem kezdeném el szedni, hogy utána váltani kelljen...


Spirálon nem gondolkodtál? Vannak hormonmentesek is.

2014. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3-4 év múlva szeretnék még egy babát de lehet előbb jön össze, ezért gondoltam a gyógyszerre. a spirálról nem hallottam túl jókat, szóval inkább nem szeretném azt.
2014. márc. 2. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nekünk kell ajánlgatni, hanem az orvosnak.
2014. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem lehurrogást kértem hanem tanácsot hogy ki milyet szed, melyik jó árban, hormontartalomban
2014. márc. 2. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Symicia nevűt szedek lassan 3 éve. Nincs vele gondom, lekopogom...Ára: 6800 körül van a 3 havi. A többi gyógyszert nem ismerem, azokról nem tudok nyilatkozni. :)


De....szerintem ha beírod a különböző fogamzásgátlók nevét google-ba, pl én a symiciára kerestem rá úgy,hogy "symicia vélemények" akkor kidob fórumokat ahol leírják róla a véleményüket azok akik szedik.

2014. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!