Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek titokban fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek titokban fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A barátom nem akarja, hogy fogamzásgátlót szedjek, mert nagyon ellene van, azt mondja veszélyes és nem akar nekem rosszat, viszont a gumira allergiás vagyok, úgyhogy azt nem tudunk használni. Megszakítással védekezünk de én állandóan stresszelek, hogy teherbe esek. Mi lenne ha titokban szednék fogamzásgátlót, és mellette megszakítással védekeznénk továbbra is?
2012. jún. 24. 18:32
 1/10 Hole Hunter ***** válasza:
A saját érdekedben szedd, ne az ő véleménye számítson! Vagy elfogadja, vagy mehet a levesbe. Viszont, ha már szeded ő is rájön, milyen jó egy aktust be is fejezni, nem csak elkezdeni. Sok sikert! Üdv.
2012. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megmagyaráznád a párodnak, hogy a megszakítás nem védekezés, és együtt elmennétek a nődokihoz gyógyszer íratni?
2012. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy idióta.
2012. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg elmondani neki, hogy több rosszat okoz ezzel -gondolok itt a stresszre, aggódásra- mint amennyire káros esetleg a tabletta! Ha szeret, akkor megérti, meg amúgy is, ezt neked kell eldöntened nem neki. sok sikert! :)
2012. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromság volna.

1. Ilyen szintű hazugság tönkre is tehet egy kapcsolatot.

2. Ha már az elején sem tudtok komoly dolgot megbeszélni, mi lesz később.

3. A fogamzásgátló valóban nem veszélytelen, úgyhogy ha már szeded, legyen is értelme...

2012. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és tényleg nagyon veszélyes a tabletta? már annyira teletömte a fejem vele, hogy kezdek én is félni tőle
2012. jún. 24. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Baromság amit a barátod mondd. A mai fogamzásgátlók már nagyon kevés hormont tartalmaznak. A megszakítás nem védekezési forma.
2012. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lifestyles Skin-t pl latexérzékenyek is használhatnak :) Arra az anyagra is allergiás vagy amiből az készül? :) Egyébként nehéz lesz úgy tabit szedni, hogy ne tűnjön fel neki elöbb-utóbb szóval a titkolózás nem biztos hogy jó ötlet :) 22/F
2012. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem egy abortusz, vagy egy nemkívánt baba rosszabb, mint bármelyik ma kapható tabletta. Egy normális kapcsolatban a fogamzásgátlás közös ügy, közös döntés, de itt a barátod ésszerűtlenül viselkedik. A megszakítás nem egy életbiztosítás, max. akkor maradjatok ennél, ha elég idősek vagytok egy babához, és nem lenne baj, ha becsúszik. Titokban lehet ugyan szedni, de egy kiegyensúlyozott kapcsolatban szerintem ez nem így működik. A barátod kicsit járjon utána ezeknek a gyógyszereknek, nem is értem milyen veszélyt lát bennük.
2012. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bízz a barátodban!
2012. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!