Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandra nagy kérdése:

Fogamzásgátlót szeretnék szedni, de nem tudom eldönteni hogy nincs e káros hatása illetve melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat h a fogamzásgátlótól meghízok majd,és h nem biztos hogy jó. ez tényleg így van?

2012. jún. 21. 07:55
 1/4 anonim válasza:
Ezért kell elmenni nőgyógyászhoz, és ő felírja neked a legjobbat!
2012. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1, nem te választod ki a gyógyszered hanem orvos írja fel azt ami neked a legjobb.


2, ahhoz hogy fog.gátlót kaphass szükséged lesz egy 3hónapnál frissebb vérminta kiértékelésre (laborvizsgálat) amin a májfunkciókat meg a véralvadási mutatóidat vizsgálják (hogy szedhetsz-e egyáltalán kockázatmentesen)


Barátnőm kb fél éve szedi (márkát nem tudnám megmondani valami rózsaszín dobozos :D) és talán 1-2 kilót hízott azóta (bár szerintem az sokkal inkább van az esti sütizés miatt mint a tabletta miatt, na mindegy), viszont a bőre kiszépült, egyáltalán nincsenek pattanásai, szebb lett a haja is szerintem, szóval tök jó dolog, másrészt meg sokkal inkább ajánlom, mint a gumit (nem kell akkor szórakozni vele amikor már felizgultatok stb.. meg szerintem azzal nem is olyan jó)

2012. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlónak vannak mellékhatásai. A nőgyógyász nem tudhatja előre, hogy neked melyik fog beválni. Nekem direkt olyat írt fel, amitől nem hízok, még is feljött miatta kb 10 kiló amit nagyon nehezen tudtam leadni, még a gyógyszer abbahagyása után is. Viszont mivel a párom szerelmes belém, elfogadott úgy is, és sokkal jobb volt a szex gumi nélkül. Nekem megérte. Van akinek csökken tőle a libidója, neki nem ajánlott szedni, mert hát minek, ha úgysem szexel. Sokan említik még a fejfájást, szédülést, és növeli a trombózis esélyét is. Ha ezekkel tisztában vagy, mégis bevállalod, akkor próbáld ki, majd kiderül, hogy neked beválik e.
2012. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szedek tablettát, Lindynette 20-at, alacsony hormontartalmú így annyira nem volt valószínű, hogy történik valami, illetve csak a hajam lett szebb és a mellem egy kicsit nagyobb. Ennek az ára 6000 körül van 3 hónapra, és a nőgyógyászom ia mondta, hogy ez jó tabi és alig van valami negatív változás tőle. :)
2012. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!