Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb és legkevésbé...

Melyik a legjobb és legkevésbé "káros" hajhab?

Figyelt kérdés
Enyhén hullámos hajamnak szeretnék valami formát adni vele:)
2011. jan. 24. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha nem minden nap fogsz használni hajhabot mindegy mi a márkája. Én valami tök ismeretlen márkájút használok és semmi bajom vele. Mondjuk az ilyen garnier vagy milyeneket nem próbáltam de nem is akarom, ilyenre nem dobok ki sok pénzt (te se tedd szerintem). Viszont ha állandóan fogod használni egy idő után olyan száraz lesz tőle mint a kóró barátnőm legalábbis így járt. De lehet ám tévedek ez az én véleményem :)
2011. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak hajmosások után szeretném használni(2-3naponta mosok hajat) Jelenleg Baleás hajhabom van de félek h nekem is száraz lesz hajam...vagyis még szárazabb mert most is az:/
2011. jan. 28. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 2 éve folyamatosan balea-s hajhabot teszek a hajamra és én is csak hajmosás után. 4-5 naponta mosok hajat. Én a volumenes, lila hajhabját szoktam használni, de néha ellopom anyuét is. Neki a rózsaszín van, festett hajra, de nekem akkor is a lila vált be leginkább. Tartást ad a hajamnak és nem lapul le a következő hajmosásig :) Mondjuk én mindig úgy használom, hogy törölközőszáraz hajamra teszek 2 óriási gombócot és utána pedig felfonom fejtetőre. Semmi olyasmit nem tapasztaltam, hogy törne a hajam vagy szárazabb lenne, bár nagyon sokat ápolom a hajam pakolásokkal. Ha mégis váltani akarsz akkor a zöld taft hajhabot ajánlom. Az is volumen növelős. Még régen az egyik barátnőmtől kaptam kölcsön, hogy kipróbáljam és az nagyon-nagyon bevált. Lehet következőnek olyat veszek :)
2011. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!