Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés

már egy éve szedem a cypromixet, holott tudom, hogy csak fél évig lehet, az orvos mégis ezt írta eddig, holnap megyek gyógyszert iratni, és mindenképpen lecseréltetem.

de tudom, hogy az orvosok manapság olyan gyógyszert írnak fel, amelyik céggel le vannak szerződni. mit ajánlanáltok nekem, amit huzamosabb ideig lehet szedni? persze megbeszélem az orvossal, de azért véleményékre kiváncsi vagyok.


és valahol azt hallottam hogy a diane is ugyanaz a hatóanyag mint a cypromix ez igaz?

és nem utolsó sorban árban sem legyen nagyon sok.


20/L


2012. júl. 31. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem úgy működik, hogy majd mi javasolunk valamit. Van ami nekünk jó és neked nem, ezért kell, hogy az orvos írja fel.
2012. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam, ezt én is beleírtam, hogy nyilván az orvossal fogom megbeszélni. véleményekre voltam kiváncsi, de mindegy...
2012. júl. 31. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

én pl mindig elfelejtem bevenni a gyógyszert, ezért implantátumot kaptam. ez drágább, de egy 3 évig jó és folyamatosan a szervezetedben van, igaz, van olyan orvos aki nem ismeri. amikor nem rég voltam az orvosomnál, én kértem ezt és azt mondta, hogy semmi akadálya nincsen.

de egyértelműen beszéld meg az orvosoddal, hogy te sokáig szeretnéd szedni és majd közösen kitaláltok valamit

2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. mi ez az implantátum? mennyibe kerül? é
2012. júl. 31. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Diane35 = Cypromix, ez igaz.


Huzamosabb ideig bármelyik alacsony hormontartalmút szedheted.

2012. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!