Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm? Fotnos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm? Fotnos!

Figyelt kérdés
Lindynette fogamzásgátlót szed a barátnőm egy hónapja.3 napja szedte be az utolsó tablettát a 7 napos tabletta szünet előtt.Aznap együtt voltünk többször is és benne mentem el.A probléma az,hogy azon a héten többször volt hasmenése a tabletta bevétele után más eü-i okokból kifolyólag.Lehet terhes?
2014. febr. 24. 12:54
 1/5 Grim13 ***** válasza:
igen lehet, bár ez akkor is lehetséges ha szedi, dobozon rajta van ez is!
2014. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a bugyi fent tartása nyújt 100%os védelmet a nemkívánatos terhesség ellen.
2014. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grim13 ***** válasza:
100%
simán teherbe ejtek egy egészséges nőt úgy hogy fent van a bugyija xD amúgy miért nem vesztek tesztet ? sosem értettem mit vártok egy weblaptól... majd a kedves válaszolók megmondják apa vagy-e ? ennyi idő után még egy nőgyógyász se tudná
2014. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi idő alatt egy teszt sem mutatja ki sajnos.Igazából csak érdeklődtem,hogy mik a vélemények,esetleg tapasztalatok.
2014. febr. 24. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődre nagyon büszke lehetsz. Világosan le van írva a betegtájékoztatóban, mi a teendő, ha hasmenés miatt nem tud feloldódni a tabletta. Sok agyatok van mindkettőtöknek! Legalább óvszerrel is védekeztetek volna, hogyha már nem volt képes utána pótolni a tablettákat! Az aktust követően minimum 14 nap, mire a teszt releváns eredményt mutat, addig várjatok és aggódjatok, mást nem nagyon tudtok tenni.
2014. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!