Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire valószínű hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy újra pattanásos leszek a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Egy hete hagytam abba a mistral fogamzásgátló szedését, nagyon sok rossz véleményeket olvastam, köztük azt is hogy sok nőnek visszatértek a pattanásai. Régen sokat küszködtem hogy eltüntessem az arcomról őket, viszont úgy kellett döntenem, hogy kicsit szüneteltetem a fogamzásgátlás e formáját, mert túl sok volt a mellékhatás, hiába váltottam másra. (4 évig szedtem, többet is, utolsó a mistral volt)

2014. febr. 21. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínű :( de érdemes D-vitamint szedni és kerülni a fűszeres,sós,cukros ételeket,italokat,így azért segítesz a bőrödnek! Én is most hagytam abba a fog.gátlót sok mellékhatás miatt(szedtem én is többfélét évekig)és visszavettem a cukros,fűszeres ételeket és most nem jött ki semmi az arcomon. Egyébként már volt 1-2éves szünetem,és szerintem az étkezés,sok vízfogyasztás is lehet egy megoldás a pattikra,gócokra.
2014. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze persze visszatérhet, de azért azt értsd meg, hogy azok rinyálnak a neten, akiknek problémájuk van, rengeteg nőnek meg semmi baja, élnek vígan tabi után. Nekem nagy pattanásos volt az arcom, abbahagytam, nem jött vissza. Igaz azóta vége lett a kamaszkornak. De szerintem igyál napi 3 liter vizet, mozogj sokat, ne egyél műkajákat, kevés cukrot és már is szebb lesz az arcod. De könnyebb a tabitól várni a csodát :P
2014. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én is abban reménykedek hogy már kinőttem, 23 leszek :D A tanácsaitokat meg megfogadom :)
2014. febr. 21. 22:46
 4/5 anonim válasza:

Valószínű, hogy vissza fognak térni (sokan panaszkodtak, hogy soha nem voltak pattanásosak, és miután letették a tabit tele lettek vele) és ez egyáltalán nem függ a korodtól.

Nekem a hátam lett tele pattanással, minden más rendben volt. 4x jött meg tabi nélkül normálisan, majd teljesen bezavarodott, középidőben elkezdtem barnázni és már 10 napja késik. Na kb ezóta a zavar óta a pattanásaim mintha kezdenének múlni.


25/l

2014. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pattanásaim szerencsére nem tértek vissza, viszont a hajam rettentően hullik.. :/ mindenki jól gondolja meg mielőtt belevág a fogamzásgátló szedésébe...
2014. okt. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!