Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kilyukadt az óvszer de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kilyukadt az óvszer de nem volt még semmi lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátom észrevette és azt mondta h nem volt semmi még mert időben észre vette... Parázzak?
2008. júl. 21. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
szerintem nincs rá szügség de ha kimarad 1-2 hónap menszeszből akkor menj dokihoz
2008. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem kell.De relativ mindennek megvan az esélye,de szerintem nagyom minimális.Csak azt nem tudom megérteni hogy mindenkinél hogy szakad ki én kb 4éve használok gumi(nem keveset elhasználtunk már) és Sosem szakadt ki:Opedig voltMasculan,Lifestyle,durex,de sosem volt gondom.Komolyan kiváncsi vagyok hogy mitöl szakad ki.Nem lecseszés meg semmi ne értsd félre csak kiváncsi vagyok.
2008. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom barátom is ki volt akadva....
2008. júl. 21. 11:43
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem is már volt olyan hogy kiszakadt és durex volt. Szerintem kicsi volt az óvszer nálunk legalábbis ez volt a baj. Ne aggódj szerintem.De ha nagyon izgulsz és nem a szokott idöben jön meg az izgalomtól csinálj egy terhességi tesztet.
2008. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Aki nem érti hogy szakad ki: Az óvszert nem mindenki egyformán bontja, és a körme is más mindenkinek, valamint máshogy veszi ki a csomagolásból, ezen kívül akad egy-két a tesztelésen átcsúszott gyengébb példány. Elég egy tökéletesen ápolt kézen egy körömszálka ami megszúrja kivételkor az óvszert (előfordulhat) és ez elég lehet egy szakadáshoz...


Szerintem ne parázz, az úgysem segít. Ha az megnyugtat, 10 nap, vagy 2 hét múlva csinálj egy tesztet. Simán leveheted a drogéria polcáról. Hihetetlenül kicsi az esélye hogy teherbe ess így, nyugi.

2008. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz gond, de ha tényleg nagyon ideges vagy, akkor vegyél tesztet, hogy megnyugodj. :)
2008. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hello.Hasonlóan én is jártam már a Durex-el..De nekem még meg is volt a menszeszem,tehát véreztem egy picikét még.

Én már nem vettem be eseményutánit,mert hihetetlen rosszul lettem tőle...Viszont holnap csinálok egy terhességi tesztet..(írtam egy topicot,nemrég)

2008. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

várjál egy hetet és menj el agyógyszertárba és vegyél terhességi teszte akkor már kimutatható h terhes vagy-e vagy nem...de ha többet veszel akk bizotsabbra mehetsz


és még annyit h az előváladék is tartalmazhat spermiumot szóval én azért mégiscsak elmennék orvshoz aki biztosat is tud mondani

cupcup

2008. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk lovaglópozba 2 perc után csattant egy nagyot :)) Ami aztilleti vicces viszont kicsit félek énis. :)
2011. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!