Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Stodette gyógyszert szedem már vagy 1 éve és most nem jött meg. de sok a fehér folyásom mint álltalában menstruáció előtt de most hiába várom nem akar megjönni.veletek volt már ilyen??

2014. febr. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2014. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhes vagy!

beütött az 1% :D

2014. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lassan 2 hete. az új levelet se mertem elkezdeni mert lehet az is gátolná a megjövetelét
2014. febr. 18. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Butaságot csináltál, be kellett volna szedned, amikor kezdeni kell, és ha a következő hónapban sem jön meg, akkor dokihoz menni. Így viszont azt mondom, amint tudsz, menj el dokihoz konzultálni vele, hogyan tovább. A fogamzásgátló nem játék, hormon van benne, amivel nem mindegy, mikor bombázod a szervezeted.
2014. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az enyémre pl. az van írva, h ha 2 kimarad, menjek el dokihoz, mert gond lehet.

én is kb. éve szedem, most volt hasonló gondom. nekem megjött mondjuk, de csak épp...

nézd meg, mi van a papíron, vagy tesztelj.

2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is butaságot csináltál, hogy abbahagytad.Függetlenül attól, hogy nem jött meg, folytatni kellett volna a tablettát, ahogy kell a 7napos szünet után!


Ha élsz nemi életet,és belédélvezett a párod,akkor érdemes terhességi tesztet csinálnod és elmenni a nőgyógyászhoz.

2014. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!