Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha abba hagyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha abba hagyom a tabletta szedést?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb szünetet szeretnék tartani mert nem megfelelő a gyógyszer és itt most nem a hatàsàra gondolok. Szeretkeztem azon a napon amikor a következő tablettàt kellett volna beszednem. Az aktus elejét levéve óvszerral. Ez a menses utolso napja volt. Ma kellene megjönnie elvileg de még semmi.... Okozhat zavart a mensesben ha abba hagyjuk a tabletta szedést illetve lehet ennek màs oka hogy nem jött meg?
2014. febr. 13. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" Szeretkeztem azon a napon amikor a következő tablettàt kellett volna beszednem." -----ÉS?

"Az aktus elejét levéve óvszerral. " ez mi?

Nekem ez az egész zavaros, de az abbahagyás egyébként okozhat zavart, ezt az egy kérdést értem, de a sztorit nem. Nekem egyszer megjött utána, aztán hónapokig nem, és akkororvos, és fel gyógyzsert, hogy megjöjjön, és újat tudj szedni.

2014. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Màr nem szedem a tablettàt. Abbahagyàs óta most van a következő időszak hogy meg kellene jönnie elvileg ma. Amikor abbahagytam a tablettàt màsnap szeretkeztem, az aktus elején gumi nélkül aztàn meg gumival. Tanàcstalan vagyok hogy miért nem jön meg mert zavar kelt a hormonhàztartàsomban vagy valami màs miatt?
2014. febr. 13. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Akkor? Terhes leszel, plain and simple.
2014. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van esély terhességre is, csinálj tesztet, ha nem, akor meg szimplán amiatt, hogy zavart kelt.
2014. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
mi lesz a neve?
2014. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De gyökér vagy...
2014. febr. 13. 12:20
 7/9 anonim válasza:

nagon nagyon nagyon apro esely van arra, hogy teherbe ess. meg az utan, hogy abbahagyod a tablettat, is marad a szervezetedben "hatoanyag". nem veletlenul mondjak, hogy mielott gyereket szeretnel, az elott legalabb fel evvel hagyd abba a tabit.

a tobbiek meg csak ijesztgetnek, mert a pasik nem tudjak, mekkora felelem tud lenni, hogy esetleg terhes vagy :)


miutan abbahagyod a tabit, a mensesedben elofordulhat valtozas. en kb fel evet szedtem, utana hagytam abba, de ez mar regen volt, nem emlekszem. nagy bajod nem lesz tole, ne felj! :)

2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igenis lehet baja kedves előző.

Ugyanis hiába akkor szeretkeztek amikor a vérzését várta es ha meg is jött neki, akkor is lehet terhes!

Kérdező! Én azt javasolom, h lassacskán csinálj tesztet. Mert az tény es való h az abbahagyas miatt is késhet, de azért kell minden nap bevenni azonos időben mert hamar kiürül a szervezetből. Hiába nem élvezett veled, igenis van esély a terhessegre. Jah es amúgy nem kell fel évet várni, az orvosok is max. 3 hónapot mondanak.

2014. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem élvezett beléd*
2014. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!