Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik boltban lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik boltban lehet kapni Secura japan óvszert?

Figyelt kérdés
A pèniszem 3 cm átmèrőjű ès remènykedek benne hogy ez a márka jó lessz..csak nem tudom melyik boltba lehet kapni mert rendelni internetről nen szeretnèk.
2014. febr. 2. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
de azzal ugye tisztában vagy, hogy ez az óvszer csak akkor véd, ha japán csajjal csinálod?
2014. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neten rendelhetsz nyugodtan. Az ilyen dolgokat jelöletlen csomagban szállítják (vibrátort és más dolgokat is rendeltem már így) és átvehető pickup ponton is, nem kell hazakérned. Egy sima kis doboz, nem látszik rajta semmi feladó, csak a te neved, akárhol átvehető, útban hazafelé, mi ezzel a gond??? A boltokban ilyesmit nem árulnak, csak a szokásos lifestyle, durex vonal megy.
2014. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Remèlem nincs igazad :D Második: Az a baj hogy 16 leszek ès az valahogy megnyugtatna ha csak úgy bemennèk ès megvennèm!De ha ìgy van akkor tudsz linkelni olyan oldalt ahol buztonságosan rendelhetem?
2014. febr. 2. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
miért pont ilyen óvszert szeretnél? a hagyományosok nem jók, nem illeszkednek a péniszedre?
2014. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó indulattal is 3cm az átmérője a péniszemnek..szóval nem igazán :/
2014. febr. 2. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen:/ itt M.o-n nem igazán fogsz ilyen márkát kapni, mivel köztudott, h az európai férfiaknak nagyobb a micsodájuk, mint az ázsiai népeknek. Szerintem is csak neten tudsz rendelni.
2014. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÉS semmi kisebb méretet? :/
2014. febr. 2. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
3 cm vékonynak számít? valahol a kínaiak is beszerzik az óvszert, nem? ilyen boltokban nincs?
2014. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát fogj össze 4 db ceruzát :D kb akkora :D nem tudom de valahonnan kéne szerezném :/
2014. febr. 2. 19:12
 10/13 anonim válasza:
Átmérője 3 cm? És hány éves is vagy, 16? Atya-gatya... Nekem 19 éves, 40 kilós lánynak az ujja vastagabb.
2014. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!