Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert ki adják 18 éven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert ki adják 18 éven aluliaknak a boltban? És honnan tudjam hogy milyen méretű kell?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 20:29
1 2
 1/15 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
54%
Kiadják, de neked a legkisebb is elég lesz.
2011. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem kiadták, bár már akkor is idősebbnek néztem ki, mint 17 (akkor kezdtem el szexuális életet élni).

Ha 13 éves vagy, akkor beléd köthet az eladó, ha 16 akkor már nem hiszem, hogy lenne gondja vele.

Ha meg valami gondja van akkor megkérdezed tőle, hogy "akkor koton nélkül szexeljek, vagy mi? te lelkeden fog száradni"... :)

Hát én még nem láttam kotonméretet, csak kotonmennyiséget feltüntetve a dobozon. A durex, lifestyles óvszerek statisztika alapján vannak gyártva (17-18 cm körül, persze az felmegy 5 cm-es faszra is, no para).

2011. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Felmegy, de az alján azért kösd át bálamadzaggal.
2011. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az óvszervásárlás nincs korhoz kötve. Csak egyéb dolgokat (pl. síkosító) nem lehet 18 év alatt venni.

Ha nincsen extrém kicsi vagy extrém nagy méreted, akkor bármelyik gumi jó lesz.

2011. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérd meg az eladónénit, hogy segítsen.
2011. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elvileg kiadják, de! A Tescoban találkoztam az óvszereknél egy roppant érdekes felirattal pár hete, miszerint 18 éven aluliaknak nem adják ki a gumit. Ez egy rosszul értelmezett fogyasztóvédelmi törvény miatt van. Szóval szerintem a Tescon (és egyéb nagy áruházakon) kívül kb. bárhol, de ha máshol nem, patikában biztosan kiadják! Ráadásul a Tescoban mindig becsipog, ezért se érdemes ott venni, kicsit égő, mikor előszedi a biztonsági őr, és fennhangon megállapítja, hogy már megint óvszer! De pl. a síkosító már olyan szexuális segédeszköz, ami nem fogamzásgátló céllal rendelkezik, így azt elvileg sehol sem adhatják ki 18 éven aluliaknak. A gumit kötelesek lennének, de én se mernék reklamálni, ha fiatalkorú lennék, főleg nem a pénztárnál egy tömött sor előtt... Azon, hogy mekkora méretű kéne én sose filozofáltam, lévén, hogy nő vagyok. Nekem mindig az volt a szempont, hogy spermicides legyen és síkosított, erre majd válaszolnak a fiúk. 25/N
2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjam meg neki hogy: "nézze már meg a farkam hogy ez most nagyon nagy vagy elég kicsi?" na jó amúgy köszönöm a válaszokat :D
2011. dec. 7. 20:50
 8/15 Fequez ***** válasza:

Szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális

ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve

emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából

ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb

szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz

kivételével


Szóval fogamzásgátlás céljából veszed, ami nem egyenlő a szexuális termékkel, úgyhogy ki kell adniuk.


[link]


3. oldal közepe, ha beléd kötne az eladó, hogy nem adja ki az óvszert, mert nem vagy még 18.

2011. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20:48. Sztem félreolvastad. Én is láttam a tescoban a kiírást, ami pont arról szól, hogy gumit kiadhatnak, de mást nem!!!!!
2011. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9, nem mert pont a lényeg volt lehagyva, hogy a fogamzásgátlókat kiadhatják és a pénztárosok azt adnak ki, amit akarnak. És szaktársam mesélte is csodálkozva (külföldi), hogy elkérték tőle a személyigazolványát, pedig csak óvszert vett meg ételt (se cigit, se alkoholt). Utána mentem el meglesni, mi a helyzet.
2011. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!