Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nem adnak 18 éven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem adnak 18 éven aluliaknak óvszert?

Figyelt kérdés
bementünk a tescóba és a személyünket kérték. Az eladó eléggé zavarba jött, lehet, hogy ezért nem tudtunk venni???
2009. okt. 27. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, kell, hogy adjon, ez nincs korhoz kötve ez biztos.
2009. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, mondd azt, hogy ki kell adniuk, erre nincs törvény, illetve kérdezd meg, hogy ugye a kedves pénztáros fogja fizetni a gyereked nevelésének költségeit? Nekem bejött, erre megvonta a vállát, és ideadta :P

16/F

2009. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

nekünk tescoba kiadták, sőt ott veszünk mindig:D:D

16 éves lány vok am:D

2009. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki kell, hogy adják. És nincs joga ehhez személyit kérni.
2009. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem alkohol vagy dohányáru, ezt ki kell adniuk.
2009. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adnának minden második tininek 3 gyereke lenne 16 éves koráig :D
2009. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már hogyne adnának!

Ez nem drog, sem alkohol, se egészség romboló eszköz%

2009. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez melyik tesco? Elmennék venni szívesen és még idézném is neki a vonatkozó paragrafusokat arra, hogy ki kell adni. Még lehet cirkuszt is csinálnék és kérnék valami üzletvezetőt vagy valami. Én már ugyan elmúltam 18, de mindenki 16nak néz.

NEM KÉRHETI EL AZ ÓVSZER MIATT. Ilyen primitív emberek, hogy egy jogszabályt nem tudnak értelmezni, még is mi a fenét gondolnak, ez arra van, hogy megelőzzék a terhességet és a nemi betegségeket. Érdekes legálisan dughatnak 14 év felett, de a terhesség megelőzés, meg a nemi betegségek elkerülése tilos? Csak józan paraszti ésszel kelleni gondolkodni Istenem.

Műfszt nem lehet venni, nem óvszert. Csak hülyék nem tudják értelmezni a törvényt.

2009. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

kikell adniuk...kötelező....barátom 14 neki kiadták mondjuk ő 17nek néz ki

KIScsillag14

2009. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kikell adják, 13 évesen nekem adtak.(mondjuk itt még nem használni vettem, csak menőnek gondoltam).xD de ez teljesen mind1. Most 16 vagyok, akár hányszor szükségem volt, adtak.
2009. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!