Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van e az óvszer vásárlásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e az óvszer vásárlásnak korhatárja?

Figyelt kérdés
Még fitalabb vagyok, de ha úgy alakulna a dolog nem akarok felkészületlen lenni. Történhet esetleg az, hogy egy áruházban nem adják ki az óvszert?
2008. júl. 18. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nállunk a suliban van a tanári lépcső mellett amit a diákok nemhasználhatnak.... Hmmm... elgondolkodtunk vajon mitörténhet órák alatt vagy szünetben ott.XD Amugy nincs korhoz kötve. Nyugodtan bemehetsz egy áruházba kérhetsz, vehetsz. Vagy patikában, vagy bárhol. Amugy az automatákkal neszenvedj. a sulin kívül még én sem találkozam vele. Amugy igazad van, jobb a biztonság.
2008. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem félek venni. Csupán biztos akartam benne lenni, hogy vehetek, de így már okés.
2008. júl. 18. 14:21
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A felettem hárommal (a kérdezővel együtt néggyel :D) fölöttem lévőnek üzenem, hogy nálunk a fiú és lány mosdókban is van automata :DDDDD

De még így sem elég elterjedt az országban, mondjuk gondolom a koliban nem kapcsolták volna ki, ha lett volna forgalma, de nem volt, úgyhogy ebből a szempontból megértem, hogy nem raknak ki többet :(

2008. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
LOL Nálunk az egyetemen szintén van mindegyikben automata, csak a fele üres. FASZÁN NYELI A LÓVÉT!
2008. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Boltba azért jó mert ott válogathatsz(pl DM(nem reklám:D)

van csomo fajta amilyeik tetszik meg vannak akciók:)

2008. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk patikába ne menj, szerintem tök kínos lehet, egyrészt a csend miatt esetleg, másrészt kérni kell, meg minden... Egyszerűbb drogériába.
2008. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Drogériára szavazok én is, ott legalább Te választod ki, és nem kell kérni, a kasszánál meg nem szólnak úgyse semmit, mondjuk én a legelsőnél kicsit zavarban voltam, mert csak gumiért mentem be, és a kosaramban a 2 dobozon kivül más nem volt:D:DRáadásul velem egykorú csaj volt az eladó, és vigyorgott rám...:D
2008. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Természetesen ilyen nem lehet. Kezdjük ott, mint az előttem szóló is már mondta, nem káros az egészségre, tehát kiadják. Másrészt pedig akárhány éves is vagy, nem fogják figyelembe venni, és még megjegyzést sem tehetnek. Hiszen hiába, hogy nem néznek a fiatalkori szexre jó szemmel, ez magánügy. Senkinek semmi köze hozzá, csak neked és a partnerednek, főleg nem a boltosnak... Én 14 évesen vettem először óvszert, arcrezzenés nélkül kiadták, csak annyit mondtak, hogy mennyi lesz. Ráadásul voltak többen is a sorban, így lefordítottam, és a csaj annyira diszkrét volt, hogy nem fordította vissza... Nyugodtan vásárolj, és legyen eszed, hogy használod!
2008. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!