Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van e az óvszer vásárlásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e az óvszer vásárlásnak korhatárja?

Figyelt kérdés
Még fitalabb vagyok, de ha úgy alakulna a dolog nem akarok felkészületlen lenni. Történhet esetleg az, hogy egy áruházban nem adják ki az óvszert?
2008. júl. 18. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2008. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem történhet ilyen :-) Mivel nincs elzárva, mint pl a cigi... Nyugodtan vehetsz te is óvszert.
2008. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem károsítja az egészséged, és bár a fiatalkori szexet nem nézik jó szemmel, inkább védekezzen, minthogy a lány terhes legyen :)
2008. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi.
2008. júl. 18. 13:34
 5/18 anonim válasza:
68%

Nincs korhatára :)

De ha félsz venni, akkor keress egy óvszerautomatát :D

2008. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez az óvszerautomata is olyan mint isten,sokan hisznek benne de még senki sem látta:D:DÉn még sosem:SHol van ilyen,csak a puszta kiváncsiság kedvéért mert nincsen szükségem rá:D
2008. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Westend férfi mosdójában van egy óvszerautomata, de sajna nem Durex vagy LS.
2008. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a suli összes mosdójában van óvszerautómata, két fajtát ad ki (mindkettő a masculan "családból" való), meg tampont meg rágót, úgyhogy nagyon passzolnak a dolgok benne :D A koliban is volt az összes mosdóban, de azokat megszüntették, ill. kikapcsolták. Természetesen pont azon a hétvégén, amikor mi először feküdtünk volna le egymással, mert előtte hétközben még működött, csak akkor még nem volt tervben :DDDDD
2008. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor Angliába mentünk ki, útközben minden benzinkútnál volt a mosdókban óvszerautomata.Nem lenne hülyeség Magyarországra is több...és elérhető helyekre.(Pl, női mosdókba is, nem csak pasikhoz):D
2008. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Érdekes amit mondtok,én még sosem találkoztam ilyennel.

Bár szerintem bolt,vagy patika a legjobb:)

2008. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!