Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a tabit szedek, akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tabit szedek, akkor is ki kell rántania mielőtt elmegy?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Valamelyik első naptól véd, valamelyiknél az első ciklust még ki kell várni, de leginkább az utóbbit ajánlják a biztonság kedvéért. Attól is függ, hogy a ciklus első napján kezded el szedni (menstruáció első napja) vagy max. az 5. napján. Gondolom, mész előtte nőgyógyászhoz, mivel csak ő írathatja fel neked. Szóval szerintem kérdezd meg, hogy az adott gyógyszer mennyi idő után véd, de szerintem ő fel fog világosítani mindenről a tablettával kapcsolatban.
2008. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2008. júl. 18. 12:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
megjegyzem a kirántás nem a legszerencsésebb módszer a védekezésre szóval ne lepödj meg ha véletlen terhes leszel
2008. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy hogy tud úgy belémélvezni, hogy mellette nincs óvszer se semmi olyan ami kiábrándít vagy "útba van"? Biztos van egy ilyen módszer. És elvileg tabletta mellett nem eshetek teherbe..
2008. júl. 18. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rednesen szeded a tabit van védettség akkor minden nélkül szeretkezhettek.
2008. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
ki is panirozhatja :))
2008. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!