Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, es egyutt voltam a baratommal, es most visoznt mar kb 1 hete nem jott meg a mensim. A baratom allitja, hogy o biztos benne, hogy semmi baki nem tortenhetett. kb 1 hete elkezdtem rendszeresen tornazni vajon e miatt kesik?
2009. dec. 4. 15:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
nekem meg minden orvos azt mondta, h igenis, teherbe lehet ugy esni. nem gondolod, h akkor mindenki ugy védekezne?? miért, te talán vmi diplomás orvos vagy??
2009. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem, én biztos diploma nélküli orvos vagyok :D:D Ilyen létezik? Mert én még nem hallottam róla.
2009. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
és én honnan tudjam, h te orvos vagy? nekem mind1, h ki kinek hisz. nekem eddig minden orvos ezt mondta, sőt a könyvekben is ez áll. akkor nem is tudom, h kinek lehet hinni.
2009. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
akkor meg milyen orvos vagy te, h azt állitod, h 0 az esély ugy a terhességre?? na ezt magyarázd meg nekem, mint h itt beszólogatsz, meg villogsz, h te orvos vagy.
2009. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Mondtam én egy szóval is hogy orvos vagyok? Nem én voltam bemásolt kérdésben szereplő válaszadó. Én nem szoktam kiadni a foglalkozásomat, szerintem lényegtelen. Nem is fogom, mégis miért kellene? Számít bármit is? Aki kiadta, annak látható és pont. Te elmondtad, hogy vannak egészségügyis rokonaid, ez is rendben, de mindenkinek muszáj lenne kiírni?
2009. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nem. de akkor meg neked se kellene okoskodnod, h ugy nem lehet teherbeesni. akkor ilyen szinten pont ugy állsz, mint én. de tudd, h nekem minden orvos ezt mondta. sőt, sajnos volt pár barátnőm is, akik éppen h igy estek teherbe. akkor ez ellen is lázadsz majd? és a gyerekednek is majd a megszakitást ajanlod??
2009. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ajánlottam én valaha bárkinek ilyet? Dehogy ajánlok...miért tenném? Kérdeztek, hogy mi hogy van, arra válaszoltunk páran. Nem hinném, hogy szó volt ajánlásokról. Világ életemben az óvszereket vagy spermicideket ajánlottam, nem tudom honnan veszed, hogy én ilyet ajánlok.


Szerintem jobb, ha befejezzük a vitát. Nem hiszem, hogy bármelyikünk meg tudja változtatni a másik álláspontját. Kár, hogy ilyen "csúnya" formában vitattuk ezt meg. Azt javaslom, hogy kerüld ki azokat a kérdéseket, amelyeket nem akarsz megválaszolni, mert bizony akármit is csinálsz, nap, mint nap tele lesz a témakör ilyen kérdésekkel.

2009. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
jo, en is igy gondoltam. de nem láttam, h te az óvszert, meg a spermicideket ajanlod. akkor miért volt szó megszakitásról. ok, ha igy gondolod, akkor jo. idegesitenek a felelőtlen emberek. azért akadtam igy ki. mert pl. aki felelőtlen, annak nem fog olyan könnyen összejönni egy gyerek, aki pedig mindig vigyáz, mint én, nekem meg csak egy kis hiba legyen, és összejön. tabit szedek.
2009. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Neked nem azért fog nehezen összejönni a gyerek, mert rendesen védekezel. Ugyan már, ez butaság. Akinek nehezen jön össze annak mindig más oka van. Mindenhol ezt ajánlottam, bárki is megkérdezett mit ajánlok, megszakítást is ajánlottam évek óta együtt élő házaspároknak, de csak is és kizárólag nekik. Arányaiban akik félnek, hogy mi lesz, ha teherbe esnek és ide kiírják, nem lesznek terhesek. Tény, hogy igazságtalan a sorstól, hogy sok embernek nehezen jön össze, aki már nagyon szeretné. Volt már ilyennel tapasztalatom, 10 év után sikerült nekik. Erre alapozva azonban nem szabad utálni másokat. Felelőtlenek nem felelőtlenek, annak nem lesz jobb, aki vár a babára, az ő esélyeit semmivel nem rontja.
2009. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!