Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, es egyutt voltam a baratommal, es most visoznt mar kb 1 hete nem jott meg a mensim. A baratom allitja, hogy o biztos benne, hogy semmi baki nem tortenhetett. kb 1 hete elkezdtem rendszeresen tornazni vajon e miatt kesik?
2009. dec. 4. 15:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
akkor nem kellene, h gond legyen. rendesen hasznaltatok az ovszert? nem volt olyan, h " csak egy kicsit berakta, h lassam h milyen gumi nelkul berakni???"
2009. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
és előtte sem dugta be csakúgy 1-2 mp-re a péniszét? csakúgy? ha ilyen sem volt, és védekeztetek, akkor semmi okod az aggodalomra. majd megjön.
2009. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
sajnos, vannak olyanok, akik az óvszeres védekezés alatt azt értik, h a végén egy kicsit felhuzták az óvszer, na ha ez igy volt, igy történt meg, akkor lehetsz terhes.
2009. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom milyen jogon támadtak le, de kb az első 10 válasz arról szól, hogy hogy nem szabad védekezni, holott te védekeztél. Nézd, észrevettétek volna, hogy ha kiszakad az óvszer :) Semmi baj sem lesz, tornától is véradástól is késhet, a véradástól inkább. Én is rendszeres véradó voltam és nekem is előfordult, hogy késett tőle :) Semmi gond. Más részről stresszes is vagy, ami szintén megnyújthatja a ciklust, csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, meg fogod látni, a negatív teszt után rögtön megjön :)
2009. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
utolsó, az a gond, h van aki a megszakitást is védekezésnek tartja. szóval egyértelműen nem derült ki, h h védekeztek. és ha csak megszakitva, akkor nem fogja senki épeszű ember azt mondani, h nem lehet terhes.
2009. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Pedig a megszakítás akkor is védekezés, attól függetlenül, hogy mennyire hatásos, egy fajta védekezés. Régen csak így védekeztek az emberek. Most nem azért, de válaszadókra alapozva leszólni egy kérdezőt? Aki semmi rosszat nem tett....
2009. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
igen?? védekezés?? 100 nőből 85 esik ugy teherbe 1 év alatt. én ezt nem hivom védekezésnek.
2009. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

100 nőből 85???????????????

Te miről beszélsz????

Na látod erről beszélek...amikor valaki sületlenségeket hord össze, aztán még hülyének nevezi azokat akik a valóságot leírják..

2009. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
ez nem sületlenség. vagy te még nem olvastad a pearl - indexet???? ilyen adatok hiányában inkább te hallgathatnál..
2009. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

A 100 nőnél egy évig

alkalmazott módszer A módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma

Nincs fogamzásgátlás

85

Megszakítás 35

Ritmus (naptár)

14-40

Rithm (billings)

15.5-32

Spermicidek 5-20

Méhszájsapka 7-11

Óvszer 3-4

Női óvszer

1-5

Pesszárium spermiciddel

2-3

Rhythm (hőmérőzés)

0.5-3

Injekció 0.03-2

Hormonális IUD

0.05-0.1

Tabletta 0.1-0.5

Sterilizáció 0.1-0.3

Implantátum 0


azért irtam a 85-ot, mert ilyenkor nagy valószinüséggel a pasi nem huzza ki, és igy létrejön a terhesség.

2009. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!