Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, es egyutt voltam a baratommal, es most visoznt mar kb 1 hete nem jott meg a mensim. A baratom allitja, hogy o biztos benne, hogy semmi baki nem tortenhetett. kb 1 hete elkezdtem rendszeresen tornazni vajon e miatt kesik?
2009. dec. 4. 15:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Óóó istenem....és én vagyok a hülye??? Azzal akarod megmagyarázni a válaszodat, hogy gyorsan kitalálsz valamit? Azért esik 35 teherbe ilyen védekezéssel, mert nem húzza ki időben. Ha kihúzná, akkor 5-7 között lenne, de még az is sok.

Tudod, amikor azt írják nincs fogamzásgátlás, az általában azért van, mert babát akarnak...és ez valóban reális, 1 éven belül 100-ból 85...

Édes Istenem....riogassad csak a kérdezőket hülyeségekkel, remélem ők tudják értelmezni az indexeket.

2009. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
jó, ha neked megnyugtató h megszakitással 35 nő esik teherbe, mig tablettaval ettől jóval kevesebb, akkor te csak csináld. nekem mind1, h ki hanyszor megy majd el abortuszra, mert bedőlt ennek az ősrégi sz.rnak, h " majd kiveszem.. " lol. ne te akard már nekem megmagyarázni, egy csomó egészségügyissel a családomban, meg annyi bilógiatanulás után, h megszakitással 0 az esély a teherbeesésre. óvszerrel se 0 b.sszus, nem h megszakitással. gondolkozz mar kicsit.
2009. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
ja, és a pearl - indexet nem én találtam ki. ha ennek se hiszel.. akkor sajnalom :):)
2009. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

még egy kis adat.


Megszakított közösülés

Nagyon elterjedt módszer, de nem biztonságos. Évente négy nő közül egy teherbe esik, ha ezt a megszakított közösüléssel védekeznek. Ezt a módszert általában azok a párok használják, akik nem gondolkodnak előre, és az utolsó pillanatban már nincs más védekezésre lehetőségük.


erre is tudsz vmi " okosat " mondani??

2009. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Már bocs, nem én okoskodok, hanem te, mert saját háttér információd nincs, az életbe nem tanultál anatómiát, élettant, stb. és másolgatod az indexeket. Az pedig, hogy ki hogy vélekedik a megszakításról, mármint, hogy miért használják, az az ő dolga, én speciel olyan párok körében többről tudok, akiknek nem lenne gond a baba, ha összejönne, természetesen nem jött össze csak amikor tényleg akarták...
2009. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
ha ha, honnan veszed, h nem tanultam?? igenis tanultam, sőt, mondom mivel sokan vannak a családban, akiknek ez a munkájok, sok dologról tudok. h én nem orvosnak mentem, az csak a vértől való félelem miatt volt, de a gimiben volt bioszunk!! elég jol. ugyh, nyugodtan okoskodhatok. aki nem védekezik, az terhes lesz. kész..
2009. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Szerinted a gimis bioszóra felér egy anatómia tankönyvvel? Most ezt komolyan így gondolod? Ergo mindenki orvos, aki kikerül a gimnáziumból? Ne vicceljünk már...A kedvedért mostmár megkeresem azt a választ, ahol taglalják hozzáértő emberek a dolgokat, érdekes ott senki nem mondott ellent...
2009. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
"Terhes lehetek? Pettingeltem a barátommal és az előváladékból kerülhetett a hüvelyembe?"
2009. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
nem, de már vagy tizedszer mondom, h érdekelt a biológia, és othhon is kérdezgettem olyanoktól, akik azt tanulták!!!! és van itthon sok olyan könyvem. nem csak az iskolában tanul az ember, ha nem tudnád. amugy meg én legalább adatokkal szolgálok, de te mit tudsz felmutatni? se a pearl - indexben nem hiszel, se semmi. te csak rámondod, h az esélye 0, ha vki nem védekezik, h terhes legyen. eléggé paradox.. nem gondolod?? h lenne mar 0?? :D
2009. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Jah hogy arra alapozod a tudásodat, hogy te mástól megkérdezted? Inkább az a paradox, hogy össze vissza pattogsz, értelmetlenül...most őszintén mit érsz el azzal, hogy itt okoskodsz olyanok véleményévével szemben, akik medikusok (az előző kérdésnél például). Szerinted kinek fognak hinni? És milyen alapon?

És az lenne a szolgáló adat, hogy control C control V? Tudod, az interneten annyi hülyeség van, hogy öröm nézni néha..

Azt pedig ki mondta, hogy nem hiszek a pearl indexben? Fene se állította, hogy nem esik 35 nő teherbe, csak épp túl sokáig "szakítottak meg".

2009. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!