Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lea-t nem érzik a férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lea-t nem érzik a férfiak?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltuk ki, de szerintem ez lehetetlen. Bedugom az ujjam és simán érzem, pedig a helyén van, úgy ahogy a leírás szerint lennie kell. Hogy lesz ebből normális szex? :/
2014. jan. 24. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit?oO
2014. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem.
2014. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezért nem rakok én magamba semmit sem...
2014. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Derítsd ki. Majd írd meg a tapasztalatotokat, ha bejön lehet én is beruházok rá.
2014. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mást nem igazán tudok használni, így utolsó reményként megvettem. Remélem nem komplett csőd lesz a vége, majd megírom akkor.
2014. jan. 24. 00:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ok, csak mondtam, h én nem tudnék úgy szexelni, hogy vmi bennem van közben(a pasim farkán kívül..:D)
2014. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én se rajongok az ötletért... :(
2014. jan. 24. 00:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszik észre. A prostik ezt használják mikor meg van nekik hogy tudjanak dolgozni. Mikor elmegy a kliens akkor kimossa és kész. Egyet használnak az egész menses alatt.
2014. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az fölöttébb érdekes lenne, 8-as, ugyanis a leának van egy "lefolyószelepe", amin keresztül távozik a menstruációs vér, ha menzesz alatt használnák. Csak felfelé "nem ereszt". ;)


Kérdező!

Szexuális aktus alatt tágul a hüvely. Főleg széltében, de némileg hosszában is, így a méhszájad a leával együtt is feljebb "vándorol".

Ha lea nélküli aktus során nem szoktad érezni, hogy a párod a méhszájadat "veri", akkor nem kell aggódnod.

Ha nagyon nagy van neki, akkor viszont előfordulhat, hogy érzi.

2014. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van. A párom azt mondja, hogy néhány pózban érzi, de nem zavaró.
2014. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!