Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik úgy érzik, sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik úgy érzik, sose csalnák meg a párjukat! Mitől érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Azért nem csalnátok meg, mert akkor szakítanátok/válnátok, illetve nem akartok neki fájdalmat okozni?

Vagy azért, mert alapból nem is vonz titeket más nő?

Vagy mi miatt?


2013. jún. 19. 20:03
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:
49%
Vagy mert nem áll már fel.
2013. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vonz más nő

ő a mindenem, nekem pasi létemre a szexhez szerelem is kell, ha pedig már nem szeretném a páromat, inkább elhagynám, minthogy megcsaljam

2013. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem csaltam/csalom meg a páromat ,mert SZERETEM és rajta kivül nem érdekel más !!! Senki!!!! Ő a gyerekem édesanyja ,a szerelmem ,a párom,a társam a MINDENEM !!! Kell ennél több ??? :-) 32/F
2013. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon szeretem. Egyébként nekem sem áll fel.
2013. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, van gerincem és én is ezt várom el, így lesülne a bőr a képemről ha én az ellenkezőjét tenném.
2013. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én sosem csalnám meg a feleségem. Az ok egyszerű. Ő a mindenem, szívből szeretem.. Mindent el is mondtam ezzel.

12 éve élek boldog házasságban

2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tettem ilyet, és a mai napig is töretlenül távol áll tőlem. Semmi más, csak az elveim miatt, amikhez ragaszkodom. Senkinek nem akarok ezzel megfelelni, csak saját magamnak. Érdekes, hogy sosem találtam eddig olyan nőt, aki ezzel ugyanígy lett volna (mind csalt már meg előttem valakit, talán engem is).


31F

2013. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell más, csak Ő. Pont ezért abszolút nem is nehéz megállni.
2013. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

kiscsikó koromban én is így gondolkodtam. de megmutatták nekem a nők, hogy hogyan is működik a világ. mert gyakorlatilag az a nő foglalt, aki már fekszenek. még ha az az én párom is.


épp ezért én se vagyok hűséges.

2013. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert világ életemben becsületes és őszinte ember voltam.
2013. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!