Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérvételes papírnál mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérvételes papírnál mivel jelölik azt, amiböl kiderül hogy terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
Holnap megyek laborra de nem terhesség miatt és félek hogy terhes vagyok és hogy ki derül eléggé sok dolgot be x-eltek rajta mit keressek mi az amiből kiderülhet hogy az vagyok e
2014. jan. 23. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha megmutatod egy orvosnak, az tudni fogja.. amúgy hcg-t keress
2014. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
jajahm megnövekedett HCG szint, de amúgy ha nem bírsz várni, míg az orvos megnézi, szépen egyenként kiguglizod
2014. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyat nem is találok az x-ek között fel sincs tüntetve :D
2014. jan. 23. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer nézték így, hogy terhes vagyok-e.

Így volt feltüntetve:

Terhesség: negatív

Te most akkor nem tudod, hogy terhes vagy-e? Miért nem veszel egy tesztet? Az kimutatja a megnövekedett hcg-t a vizeletben. És senki nem tudja meg:)

2014. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nézték célzottan, hogy terhes vagy-e? Mert ha nem, akkor szerintem alapból nem néznek hcg-t.

Másból szerintem meg nem derül ki vérvétel alapján, hogy terhes vagy-e.

2014. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen vörösvérsejt, fehérvérsejt, stb biztos változik a terhesség alatt. De az utalhat másra is.
2014. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fehérvérsejt fertőzéseknél változik... sztem ezek nem változnak terhesség esetén, csak megnövekedik vagyis megjelenik a hcg.. egy teszttel valóban többre mész..:D
2014. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sima vérvételnél nem néznek terhességet. Ahhoz külön kérni kell.
2014. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az interneten írták egy terhességgel kapcsolatos cikkben, hogy változhat ez az, még a fehér meg vörösvérsejtek, vagy testek. Ezért jó ha van egy terhességet megelőző laborvizsgálat, és az az összehasonlítási alap. Azt nem írták, hogy ezek valamilyen rendellenesség miatt vagy alapból a terhesség ténye miatt változhatnak-e.
2014. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!