Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez így jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés
vasárnap fogy el a levél fogamzásgátlóm, csütörtökön jön meg. Csak csütörtökre nagyon nem kéne. Ha hétfőn még beveszek egyet a következő levélből, péntekig eltolom. És a következő levélnél egyel kevesebbet veszek be. Így vissza is térek a megszokott napokhoz. Szerintetek?
2014. jan. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egy hormon, úgyh ne szórakozz vele.. ne vegyél be többet, mint ahogy kellene..
2014. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez veszélyes, még ha a Nobel díjat is veszed át, akkor se told el a menstruációdat. Ráadásul sztem erről szó sincs.
2014. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A betegtájékoztatóban benne van hogy hogy tudod tologatni a menstruációdat, ha jól tudom nem csak egy plusz napig kell szedni hanem egyáltalán nem kell szünetet tartani a két levél közt, de nem vagyok biztos benne úgyhogy inkább olvass utána a betegtájékoztatóban.


Mindenesetre én NAGYON NEM ajánlom, unokatesóm egyszer csinált ilyet és utána majdnem egy évig nem állt helyre a hormonháztartása, magyarul szinte bármikor elkezdett menstruálni pár napig, teljesen rendszertelenül...és lehet hogy nem mindenkinél lesz ilyen nagy probléma de szerintem nem éri meg kockáztatni.

2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!