Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérlek minél előbb értelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek minél előbb értelmes válaszokat szeretnék nem kioktatást meg semmi más egyéb hülyeséget!?!?! Köszönöm 18/l

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14.-én együtt voltunk a barátommal szerelmeskedünk gumiba, utána mivel nagyon élvezzük gumi nélkül na hát persze ki nem?! Nem szedek fogamzásgátlót mert nem szeretnék. Na és ugye szerelmeskedünk mielőtt vagyis miközben elment még kettőt lökött bennem majd kivette és egyből kijött az anyag viszont nem tudjuk került-e belém valami és ha került terhes lehetek.-e? 17.-én van a menstruációm ideje csak hogy nekem tegnap "megjött" elkezdtem vérezni szin tiszta vér volt de nem sok, majd utána egy jó ideig nem folyt semmi sem aztáán meg véres barnás színű valami folyt ki abból sem sok..majd most éjjel megint semmi nem folyt ki viszont ahogy felkeltem kimentem wcre akkor éreztem folyik ki és nagyon erősen folyt ki és sötét piros színű volt.. Meg kissé görcsölök is pedig nem szoktam sose...
2014. jan. 16. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz attól még hogy megjött terhes... Nem kértél kioktatást, úgyhogy nem kapsz :) Csak így tovább és már csak néhány hónap, és kérdezgethetsz babaváró tornákról is.
2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,.de egy teszt nem drága.

Barátnőm se szed gyógyszert. Mondjuk én csak a menstruácuója alatt élvezek el benne.

2014. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

először ugye gumiba csináltuk el is ment...kétszer is.. aztán utána elment fürdeni vissza jött aztán akkor csináltuk gumi nélkül mielőtt elment kivette utána megtörölte magát aztán folytattuk megint elment de ki tudta venni időbe megint letörölgette magát és a 3.-nál kicsit megkéstünk szerintem legalábbis ő úgy érezte..

még ennyivel kiegészíteném

2014. jan. 16. 14:16
 14/16 anonim ***** válasza:

17-én van a menstruációd ideje, és 15-én megjött. Teljesen normális időben tehát, két nap ide vagy oda ennyi belefér! Mensid előtti napon, ha el is menne benned sem igen esnél teherbe... (nagyon ritkán van olyan, hisz nincs peteérésed akkor)

Tehát nem is volt peteérésed, el sem ment beléd, szinte már megvolt, mikor együtt voltatok. Hát figyelj, ha te terhes vagy, akkor valamit nagyon tudtok!

2014. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Annyit még tudj, hogy a férfi hugycsövében mindig marad némi spermium, ami kicsit késöbb távozik.

Orvos szokta tanácsolni, két aktus között pisiljen a férfi. A vizelet semlegesíti a spermákat, "kimossa" a húgycsövet.

2014. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2014. jan. 17. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!