Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérlek minél előbb értelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek minél előbb értelmes válaszokat szeretnék nem kioktatást meg semmi más egyéb hülyeséget!?!?! Köszönöm 18/l

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14.-én együtt voltunk a barátommal szerelmeskedünk gumiba, utána mivel nagyon élvezzük gumi nélkül na hát persze ki nem?! Nem szedek fogamzásgátlót mert nem szeretnék. Na és ugye szerelmeskedünk mielőtt vagyis miközben elment még kettőt lökött bennem majd kivette és egyből kijött az anyag viszont nem tudjuk került-e belém valami és ha került terhes lehetek.-e? 17.-én van a menstruációm ideje csak hogy nekem tegnap "megjött" elkezdtem vérezni szin tiszta vér volt de nem sok, majd utána egy jó ideig nem folyt semmi sem aztáán meg véres barnás színű valami folyt ki abból sem sok..majd most éjjel megint semmi nem folyt ki viszont ahogy felkeltem kimentem wcre akkor éreztem folyik ki és nagyon erősen folyt ki és sötét piros színű volt.. Meg kissé görcsölök is pedig nem szoktam sose...
2014. jan. 16. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes:)
2014. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

minimális az esélye, de nincs kizárva!

Senki nem lát beléd, hogy peteérésed volt e éppen avagy sem

2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve?:)
2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
kapcsold ki a CapsLock-ot legközelebb mert ez olyan mintha ordítanál XD
2014. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
91%

Ismerősömnek 3 hónapon keresztül megjött annak idején és most van 1 kis fia. . .


Vegyél 1 tesztet

Azon a 1000 Ft-on nem múlik semmi

2014. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) bocsi hogy nagy betűkkel írtam, efelejtettem kikapcsolni :D hát akkor majd 2 hét múlva veszek egy tesztet és megnézem azzal is.. :(
2014. jan. 16. 13:56
 7/16 anonim ***** válasza:
még benne vagy a 72 órába, menj el a korházba, és írass fel eseményutáni tablettát!
2014. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
100%hogy nem vagy terhes,eleve beled se ment!ha par csepp is beled ment attol nem lehetsz terhes aki hamar teherbe esik is kell minimum 1 honapnyi anyag,de par csepptol valaki terhes legyen nagyon nagyon ritka!a masik meg megjott neked ha keves is de megjott ugy hogy nyugi!
2014. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És te 18 vagy? Eléggé buta vagy ahhoz képest, írni se tudsz.
2014. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
bocsi gyorsan írtam lehet elcsesztem valamit, viszont te egy ritka bunkó primitív ember lehetsz ! ;)
2014. jan. 16. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!