Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos hatása lesz már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hatása lesz már?

Figyelt kérdés
február elején elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (Yasminelle),akkor március végére-április elejére hatásos lesz már?

#fogamzásgátló;yasminelle
2014. jan. 15. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
már elkezdted? 1év2hónap után csak hatásos lesz már!
2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rosszul írtam: február elején elkezdem :)
2014. jan. 15. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy már igen. szerintem az első havi után már hat, miis akkor kezdtünk el gumi nélkül , egyszerre élvezősen szexelni
2014. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem az orvost kérdezed aki felírta.

Tudtommal csak orvos írhat fel személyre szabottan fogamzásgátlót.

Ha esetleg nem orvosi vizsgálat után felírt fogamzásgátlót szedsz annak azért lehetnek mellékhatásain rövid és hosszútávon egyaránt.

Nincs a gyógyszerhez betegtájékoztató?

2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos van hozzá. abban azthiszem azt írják, hogy az első 5-6 tablettáig más védekezést kell alkalmazni, de legbiztonságosabb ha az első adagnál végig igy van. ez van benne leírva
2014. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban le van írva,hogy ha a ciklusod első napján kezded el,akkor véd rögtön,ha a 2.és 5. nap között akkor pedig 7 hét kiegészítő védekezés.Az 1 hónap a tuti,a következő ciklusban már biztos a védelem.Tehát március eleje már biztonságos
2014. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!