Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor biztos Esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor biztos Esemény utáni tabletta hatása? Sürgős!

Figyelt kérdés

Bevettem az Esemény utáni tablettát 48 órán belül.Rá 5 napra jelentkezett vérzés.

Ez már garantálja hogy nem lettem terhes??? vagy ez csak egy mellékhatás?


2012. okt. 31. 16:30
 1/8 Expi válasza:
Az esemeny utani tablettat, az aktustol szamitott 72 oran belul be kell venni! Minel hamarabb veszed be annal nagyobb biztonsagot nyujt! Nekunk is volt balesetunk es a baratnom is hasonlo tuneteket produkalt! Nem lett terhes!!!!!!!!!
2012. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. Én is vettem be régebben, nekem is jelentkezett vérzés, de ez csak mellékhatás, a tájékoztatón is fel van tüntetve. Viszont időben bevetted, úgyhogy nyugodj meg. De hogy teljesen megnyugodj, vegyél egy tesztet.
2012. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DiMalto ***** válasza:
tudtommal elégséges az egy tabletta,kivéve ha több aktus volt,de ez a tájékoztatón is rajta van.... meg a mellékhatások is,pl előfordulhat h a menstruáció vicceskedik,jön megy rendszertelenül!!
2012. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval nem ha most megjött rendesen (ez alatt azt amenstruációt értem ami az esemény utáni tabletta bevétele után 5 napra jelentkezett) akkor már nagy rá az esély hogy nem vagyok terhes?! vagy csak akkor biztos ha már a következő hónapban is megjön ?
2012. okt. 31. 16:47
 5/8 DiMalto ***** válasza:
nem vagy terhes.... és az sem biztos h a jövő hónapban fog megjönni hanem pl 2-2,5 hét múlva,legalább is egy barátnőmnél ez volt a mellék hatás...
2012. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) remélem igazatok lesz és nem vagyok terhes.
2012. okt. 31. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért egy teszt nem árt. Volt már itt olyan, aki bevette, utána megjött neki, meg is nyugodott, hogy akkor tuti minden rendben, aztán kiderült, hogy mégis terhes.
2012. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad lehet.
2012. okt. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!