Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » CYPROMIX fogamzásátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CYPROMIX fogamzásátló tabletta mellékhatások?

Figyelt kérdés
Szept 9.én volt utoljára mensim ezért ma voltam dokinál aki megállapította hogy nincs peteérésem és ezért nem is volt mestruációm, 3 hónapig ezt a tablettát kéne szednem de félek töle.. volt valakinek rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ezelőtt a volinát szedtem 1 évig amit márciusba hagytam abba de annak is volt mellékhatása : libidó csökkenése, hisztisebb voltam
2012. okt. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1 évig szedtél tabit, ami miatt nincs peteérésed, erre most akar adni egy tabit, amitől megint csak ugyanúgy nem lesz?

Ez szerinted normális?

Talán helyre kellene rakni, és nem még jobban legátolni az amúgy is épp elég rosszul működő hormonrendszeredet.

Keress fel egy endokrinológust.

2012. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.. énis pont ezt nem értem... de az orvosom szerint azért nincs peteérésem mert 10 kilot fogytam a nyári szünet alatt.. már írtam egy webdokinak hogy ő mit gondol erről..kiváncsi leszek.. addig el se merem kezdeni szedni
2012. okt. 30. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a fogyás miatt is, de a tabitól is.

Ne szedd újra, nem oldd meg semmit. És ne nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz.

2012. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogy fogytál te 10 kilót? :D

cypromixről már kb semmi jót nem tudok mondani..

1. a pattanásaim nem tűntek el, több van mint volt.

2. csomót híztam, + a mellem akkora lett mint egy tejcsárda, és minden ruhában egy tehénnek nézek ki

3. olyan hüvelyfolyás keletkezik tőle, hogy a nőgyógyász azt hitte hüvelygombám van...

4. fogalmunk sincs, hogy véd-e a gyógyszerszünetben mert egyrészt nincs ráírva a papírjára, másrészt önmagában nem adható fogamzásgátlónak, hanem csak bőrproblémákra.

5. háziorvos nem írhatja meg, így szaladgálhatok a 100 km-re rendelő nőgyógyászhoz..


egyszóval, keress valami normális gyógyszert! amint eljutok a nőgyógyászhoz, másikat fogok íratni! remélem segítettem!

2013. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!