Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer allergiás tünetei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer allergiás tünetei lehetnek? Vagy más?

Figyelt kérdés

Barátnőm panaszkodik, hogy minden sex után/közben is csíp neki belül, megduzzad... Kint nem csípi, többnyire bent.


Van olyan, hogy berakom és már egyből érzi és nem jó neki, de van olyan is, hogyha nagyon fel van izgulva és nekem esik, akkor lemegy egy teljes menet és nem érzett semmit (nem csípte)

Viszont az a gyakrabb ha csíp, és nagyon rossz neki, mi okozhatja ezt? Latex allergiája van? Vagy a sikosítóra allergiás?


Erre mi a megoldás? Hallottam olyat is hogy a LifeStyle más anyagból van, ami gyógyír lehet erre.


Ötletek, tanácsok??


2014. jan. 9. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Netán a fogamzás gátló nem lenne jobb?
2014. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha, gumi allergia :D hát egy próbát megér
2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. es, még nem akarunk tablettát szedni, ezt a lehetőséget majd későbbre, most inkább csak gumi, ha lehet, de ezzel meg ez a probléma van :/


értem, az lesz, mást nem tehetünk


másnak volt már ilyenje? lehet ez ellen vmi mást tenni? vagy nincs megoldás..

2014. jan. 9. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáljatok latexmentes óvszert!

Nem ártana egy nőgyógyászati kivizsgálás sem! Akkor is csípheti, ha valamilyen kezeletlen fertőzése van. Pl. gomba.

2014. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem

utánanézek majd neki, és keresek latexmenteset, de sztem a LifeStyle is az


már beszéltünk róla, elmegy nőgyógyászhoz, de elvileg gomba nem lehet

máskor sosincs ilyen, csak sex közben

gumi nélkül pedig nincs ez az érzés, csípés...

2014. jan. 9. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Lifestyles-ból CSAK a SKIN az!
2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm szépen az infót! :) megpróbáljuk
2014. jan. 9. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!