Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan Nő, akinél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Nő, akinél az óvszer allergiás reakciót váltott ki? Mik voltak/van a tünetei? Stb

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem nem volt, de a barátnőmnek igen. Azt mondta hogy égő viszkető érzése volt. Látható jele nem. De gondolom ez attól is függ hogy mennyire vagy allergiás, milyen hevesen reagál a szervezeted.

2010. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelen:)

Viszket, ég, eseteg be is pirosodik tőle az ember itt-ott. De szerencsére nem mindegyiktől, csak egy bizonyos márkától volt ez a probléma.

2010. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

amig csak 5-10percet biro pasijaim voltak,nem jött elő soha...

aztán jött párom,fél óra után olyan szinten bedagadtam,hogy vissza már nem tudta dugni..égett,viszketett vagy 3 napig,doki látott,ő javaslatára tabletta inkább, gumi max 10 percig,mert feldagadhatok belülről ugy,hogy nem lohad le napokig

rettenetes rossz

(és igen,a az antiallergén óvszerekre is ugyanigy reagálok)

2010. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van. eleinte durex-et használtunk aztán átváltottunk több fajtára, majd visszatértünk a durexhez és előjött az égő viszkető szörnyű érzés. és csak annál a fajtánál. 1 napig tartott a "fájdalom"

L*

2010. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hm...a tünetek alapján valószínű nekem is az van :S
2010. júl. 15. 13:23
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
próbálj ki vmi más óvszert, ami nem latexalapú.. vanank már, gyógyszertárban érdeklődhetsz. vagy szedj tabit, de óvszer nélkül ne csinald!!
2010. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mindenképpen védekezek, viszont tablettát nem szedek. Korábban szedtem 7 évig és csúnyán tönkrette az arcomat, májfoltos lett :S és mára sikerült elérnem, hogy szépen elhalványítottam termékekkel és kezelésekkel, de még így sem olyan mint régen, mikor még nem szedtem tablettát.

Szóval tablettát SOHA!!!

de találok más megoldást :-)

2010. júl. 15. 15:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ok, amugy a tabit azért mondtam, h ha esetleg akarsz szedni, de ezek szerint nem. mondjuk, az én arcom sokkal szebb lett tőle.. de ez változó, meg attól is függ, h mit szedtél. ok, mondjuk, én 2 évig szedtem, nem 7 évig.. de ha védekezni akarsz, akkor ha nem tabi, akkor gumi.. semmi egyebet nem ajanlok, nem vmi megbizhatóak.. esetleg, ha babat akarsz. de mondom, gyógyszertárban talalsz olyan gumit, ami neked jó, vagy lehet, h szexshop-ban is van.. de védekezni kell.
2010. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is gumiallergiám van, a testem bármely részén, így ott is. az a baj, hogy a durex latexmentese is 6000 ft... szóval sokba van ám a jólét :D
2010. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sajnos!Állandó gombásodás,viszketés,kiütés!Marad a kiszállásos módszer!
2010. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!