Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan Nő, akinél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Nő, akinél az óvszer allergiás reakciót váltott ki? Mik voltak/van a tünetei? Stb

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
nem, nem marad a kiszállásos. esetleg spermicid, persze, megszakitással és naptármódszerrel kombinálva ( bááár.. még igy se vmi biztonsagos.. ) vagy a pesszárium? vagy sokaknak itt csak a 0 hatékonyságú kiszállásos módszer ismeretes? lehet, h drágább a latexmentes gumi, de nem hinném, h ezen kellene spórolni. az abortusz 30000 ft.
2010. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáljatok olyat, ami természetes gumiból készült. Ha jól tudom a cheers-nek van olyan, legalábbis úgy rémlik.
2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%

Már bocs.. de olyan nincs hogy óvszer allergia.

Minden vagyis a legtöbb óvszerre siikósítót tesznek na attól lehet allergiád.. de az óvszertől nem !!

2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
kivétel ha gumiból van!!!
2010. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
-és mivel csak néhány óvszer latexmentes... marad az allergia.
2010. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kipróbáltunk egy hüvelytablettát, amit behatolás előtt 10 perccel kellett felhelyezni. Hát a szex után kidobtam, egész este égetett belül vagy csípett, nem is tudom, hogyan mondjam. Nem tudom, hogy ez allergia.

Jaja! A gumi a téma. Attól is ilyen érzésem volt, amelyik spermicid valamivel volt bevonva...

2010. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Ó de jó, hogy megöregedtem.

Spirálom volt, semmi komplikációval.

Sokan attól félnek, hogy az az "idegen dolog odabent" és csak arra tud gondolni azért zavarja, sőt beképzeli.

De ne gondoljatok arra, mert mint az ábra mutatja minden más macerásabb és ártalmasabb.

Kellemes technikázást kívánok mindnyájatoknak.

2010. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Spirált csak szülés után javasolt használni, mert az általa kiváltott gyulladások meddőséget okozhatnak. + 4 gyereket szeretnék, nem fogom minden egyes babavárás előtt felrakatni, után meg levetetni. marad a természetességnél. ami a megszakításos módszer. (egyébként latex allergiám van, és nem baj, ha jön a baba, már várjuk)
2010. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány nem tudja, hogy teherbe esni csak néhány napon át lehet, még ha a csúszásokat is beleszámítjuk, 7-9 nap a rizikós időszak (nagyon bőven számolva). A spontán peteérés meg nagyon ritka, eszméletlen orgazmus váltja csak ki, és valljuk be, a lányok többsége nem ilyenekről számol be. Én 4 éve megszakításos módszerrel védekezek, és csak ritkán óvszerrel. Ésszel kell csinálni. Szerintem jobb egy icipici para, mint egy összezavart hormonrendszer vagy bedagadt alsó fertály.
2010. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23:42 vagyok, és egyt érzek az előttem szólóval, mi is évekig csak így védekeztünk, akkor is,a mikor még korai lett volna a baba. + az előváladéktól nem eshetsz teherbe!!! nincs az a mennyiségű sperma benne, ami szükséges volna a pete megtermékenyítéséhez, pl.: az ovuláció hiányában nem is jut el a petesejtig. aki így esett teherbe, vagy nagyon megbízotta párjában, és ezt rosszul tette, vagy részeg volt, vagy nem tudom, de ha ügyesek, tapasztaltok vagytok nem eshettek így teherbe.
2010. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!