Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem vajon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem vajon?

Figyelt kérdés
A multhéten kezdtem el az utolso havinap a fogitabit de a 6.napi fogitabit beszedve szexeltünk és megengettem neki,h belém mennjen.én ugy tudom a havi útán 6.nap még nincs pete érés. a héten veszek tesztet s ha az vok meg tartom.hisz 3 éve vagyunk együtt a párommal s most volt elöször,h megengedtem neki h, belém menjen.s most fája mellem és a hsam alja is mitől lehet szerintetek??? white angelika
2009. nov. 30. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A 6. tablettás nap még akkor is nagyon karcsú, ha a vérzés első napján kezded szedni. Illik kivárni az első hónapot az első "beleélvezés" előtt.


Úgy, hogy a vérzésed utolsó napján kezdted szedni, biztos, hogy nem alakult ki még védettség a 6. szemig, így majdnem annyi az esélyed a teherbeesésre mintha gyógyszer nélkül szexeltetek volna egyéb védekezés nélkül.


A tesztet még hiába veszed, a szextől számítva minimum két hét, mire mutat valamit.


A spermiumok napokig eléldegélnek a testedben, és mivel nem biztos, hogy a gyógyszer meg tudta akadályozni a peteérést, előfordulhat, hogy lesz még életképes spermium, az esetleges tüszőrepedéskor.


A ciklust amúgy nem a vérzés végétől számoljuk, hanem az első napjától, az, hogy hány napig tart, teljesen mellékes. A vérzés elindulása indítja meg a következő havi pete érését, ezért az a lényeges, hogy mikor kezdett el érni a pete. Vézés utáni 6. nap az a ciklusodnak a 6 + annyiadik napja, ahány napig a vérzés tartott. Ha pl. 5 napig tartott, akkor a 13. napja, ami igencsak közel van a tüszőreopedéshez, ha a gyógyszer nem állította le a peteérést.


A melled meg a cicd szerintem a bogyótól fáj, terhességi tünetek még akkor sincsenek, ha besiekrült a baba.


Röviden, IGEN, simán tehebe eshettél.

2009. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad a tájékoztatót?

Első szedéskor a menstruáció első napján kell elkezdeni a tabletta szedését.

A tabletta típusától függően, 1-4 hét után nyújt védelmet.

2009. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elolvastam ! de nekem az 5.nap kellett a nögyógyász mondta......nem tom kinek higgyek....szakember v. ....?
2009. nov. 30. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatókban világosan benne van, hogy ha nem az első napon kezded el szedni, akkor még minimum 7 napig mellé kell védekezni.


Milyen gyógyszert szedsz?

2009. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász lehet, hogy valamiért azt mondta, hogy kezd el szedniaz 5. napon. de azt biztos nem mondta, 6 nap múlva védeni is fog.

Szerintem hívd fel és kérdezz rá, ő tudja miért mondta az 5. napot, ő ismeri a leleteidet és azt is megmondja, hogy mit csinálj most.

2009. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
látom,hogy ez egy elég régi kérdés de válaszolnék a kérdésre,azért mondta,hogy az 5. napon kezd el szedni mert így csökken az első három hóapban általában jelentkező köztes vérzés esélye
2010. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!